Autor: Josefina

18 Dub: Záhada jménem Hypotéka. Co to je a jak ji získat?
Vlastní bydlení, to je sen mnoha z nás, ale cesta k němu může občas být dost spletitá. Jednou z překážek je často i získání hypotéky a veškerá administrativa, která úvěr doprovází. Jak se tedy v celém procesu vyznat, co za dokumenty si nachystat a jaké požadavky musíte splňovat, aby vám banka půjčku poskytla? Odpovědi na tyto i další otázky jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Autor: GETBERG

11 Dub: Když nezabírá ani počítání oveček aneb 5 způsobů, jak zlepšit kvalitu spánku.
Nemůžete usnout? V noci se často budíte, převalujete se a ráno máte pocit, jako kdybyste vůbec neusnuli? Příčinou těchto a mnoha dalších problémů může být světelné či zvukové znečištění, které ruší váš spánek . Zhoršená kvalita spánku negativně ovlivňuje imunitní systém i psychiku a může vést až k depresím. Jak se tedy nespavosti bránit?

Autor: Iva

04 Dub: Znáte svého souseda?
Víte, kdo bydlí ve vedlejších dveřích, čí nohy vám chodí po stropě nebo komu občas dupete nad hlavou vy? Ve velkých městech je na tyhle otázky odpovědí jen málokdy třikrát ano. Život v metropoli a navíc v digitální době, kdy jsme víc online než mezi lidmi, vede k velké anonymizaci. Proč je komunita lepší než anonymita a jak ji GETBERG pomáhá budovat?

Autor: Iva

25 Bře: 5+1 důvodů, proč bydlet ve Středočeském kraji
Bydlet ve Středních Čechách snoubí všechny přednosti života na velkoměstě s životem na maloměstě. Nejen, že do hlavního města to je, co by kamenem dohodil, stejně blízko to je i do přírody nebo na hrad. A navíc budete znát své soudy a dýchat čerstvý vzduch. Co jsou tedy hlavní argumenty, proč lidé volí život pár kilometrů od Prahy?

Autor: Iva

05 Bře: Žijte přítomností, anebo rovnou budoucností
Ještě než se začnou stavět domy na Měsíci nebo Marsu, je dobré se zamyslet, jak vytvořit domy budoucnosti u nás na Zemi. Podívejme se na pár trendů moderního bydlení a především na pasivní domy.

Autor: Iva

22 Úno: Byt, nebo dům?
Máte jasný plán: Najít si bydlení tak, abyste každé ráno byli včas v práci a každý večer usínali ve svém. Otázkou zůstává, zda si chcete ustlat ve vlastním bytě, nebo v domě?