Koho zaujalo bydlení na západ od Prahy v režii GETBERGu? Projekt G Residence v Unhošti přitahuje lidi, kteří se zajímají o moderní technologie, skvělá místa pro rodinný život a současnou architekturu. Jedním z těch, kdo už do G Residence investovali, je Robert Bureš. Povoláním pilot dopravních letadel, zájmy sportovec, kutil a milovník výletů – a také obdivovatel chytrých architektonických řešení a současných trendů v bydlení. Přečtěte si více o tom, proč si s přítelkyní vybrali GETBERG.  

“V mé práci neexistuje téměř žádný stereotyp, každý týden je jiný. Volný čas trávím rád aktivně, něco tvořím, jezdím na kole a hraju tenis. Do Unhoště jsme se s přítelkyní přestěhovali nedávno,” prozrazuje Robert. Hodně cestuji a opravdu doma se cítím jen tady. Doma mám v Unhošti a v České republice obecně – s rodinou a přáteli.”

G Residence není Robertovou první investicí, i se samotným životem v Unhošti má zkušenosti. Hledali jsme zajímavý projekt v okolí Prahy k investici a právě Unhošť se ukázala být skvělým místem pro život. G Residence je navíc v obci skvěle umístěná, nejde o veliký bytový dům bez osobnosti, ale naopak o moderní architekturu.” Unhošť opravdu nabízí skvělé podmínky pro život, jak občanskou vybaveností, tak volnočasovým vyžitím. “Nejradši vyrážíme na kolo do Křivoklátských lesů nebo na tenis s přáteli. Z okolních cílů pro výlety doporučuji třeba hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích u Kladna. Za kulturou jezdíme do Prahy, je to opravdu kousek.”

Unhošť je vážně skvělým místem právě díky své poloze mezi rozlehlými lesy v okolí Křivoklátu na západě a Prahou na východě.  Konkrétně pro Roberta je lokalita ideální: “Bydlení tady mi dokonce pomohlo ušetřit čas, trávený na cestách do práce – na letišti jsem hned.” G Residence pak u Roberta zvítězila jak díky architektonické podobě, tak díky dispozicím bytů i vychytávkám, jako je třeba podzemní parkování.

A proč zrovna nemovitosti a GETBERG? Nemovitosti jsou stabilním segmentem, narozdíl od bankovních investičních produktů. Zaujal mě investiční záměr GETBERG ve Vysokém Újezdu, obzvláště moderní technologie projektu Black Roofs.” Nejmodernější trendy v architektuře, ekologii výstavby i materiálech využívají všechny projekty z dílny GETBERG. A to není jediná výhoda, jak zmiňuje Robert: Projekt nás nadchl, jednání probíhala velmi rychle a všechny informace, které nás zajímaly, jsme hned ochotně dostali. Proto jsme byt v G Residence pořídili – jako investici a případně pro rodinu.”

A co vy, lákají vás také výhody bydlení v dosahu velkoměsta i přírody? Investujte do G Residence podobně jako Robert. 

Zjistěte o projektu víc