GETBERG – Klíč ke štěstí
Vybudovat místo k bydlení neznamená jen postavit dům a realizovat projekt. Znamená to také vytvořit domov a komunitu. To v GETBERG dobře víme a snažíme se tento přístup promítnout do všech projektů. Zajímá nás vzhled, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klademe důraz na výběr kvalitních materiálů a tvoříme stavby s ohledem na životní prostředí. Nestavíme domy, ale domovy. Jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůst vaše děti – to je naše cesta.
GETBERG developerem
Čím je GETBERG jedinečný? Původně jsme nemovitosti jen prodávali, pak jsme se rozhodli domy a domovy sami tvořit. Právě rozvoj a neustálý pokrok nejlépe definují naši společnost. Chceme být vaším partnerem a naším snem je klient, který svůj nový dům miluje nejen proto, že z něj vytvořil domov, ale také proto, že s námi sdílí společnou filosofii. Kvalitní materiály, výjimečná lokalita a přístup k přírodě a životnímu prostředí. To je GETBERG.
Jsme nový typ developera
Chceme spoluvytvářet krajinu i města, ve kterých stavíme domovy. Proto naše projekty diskutujeme s vedením obcí a měst a zjišťujeme, čím můžeme v obci přispět k ještě příjemnějšímu životu. Na prvním místě jsou u nás lidé a díky naší expertize můžeme městům a obcím pomoci usnadnit život obyvatel. Kupříkladu při výstavbě jednoho z posledních projektů jsme městu přenechali kus našeho pozemku k vybudování mateřské školy.
Členství v Asociaci developerů
Toto členství nás zavazuje k plnění etických kritérií a otevřené diskuzi se všemi, kteří jsou ovlivněni našimi činy.
Tvoříme zážitky a domovy pro všechny
V GETBERGu si klademe za cíl vytvořit bydlení, které dosahuje prémiových kvalit. Chceme, aby se vám v našich domech nejen hezky bydlelo, ale abyste také pociťovali výhody vaší volby. Naše projekty jsou vždy něčím unikátní, Black Roofs jsou pasivní domy pro aktivní lidi, Modrý Platan přináší domy za cenu bytů, pro lidi toužící po dostupném moderním bydlení je zde G Residence.
×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku