Getberg Real Estate s.r.o je jednou z předních realitních společností v České republice, která pracuje na významných projektech kolem Prahy. Jsme nadšení pro výjimečné služby klientům a jsme ochotni přispívat ke změnám v komunitách, ve kterých podnikáme.
Hledáme nadšeného Junior IT administrátora, který by se zabýval všemi aspekty IT aktivit v naší společnosti. Hlavním úkolem bude podpora uživatelů zejména pro hardwarové a aplikační požadavky a také práce na IT projektech.
Jazyky. Požadujeme dobrou znalost angličtiny, češtiny a ruštiny.

Pracovní náplň:

  • Podpora uživatelů pro požadavky na hardware a aplikace
  • Řešení vznikajících problémů a požadavků uživatelů
  • Instalace nových PC a HW
  • Správa Google Apps
  • Topologie sítě a správa infrastruktury, VPN

Podmínky:

  • Všeobecný přehled v oblasti IT
  • Zkušenosti s podporou zařizení Apple
  • Praktické znalosti MS Office
  • Znalost Google Apps — Gmail, Gdrive, hangouts, cpanel
  • Znalost Google Apps Script je výhodou
  • SQL na úrovni psaní jednoduchých dotazů
  • Schopnost vidět a řešit problémy uživatelů
  • Schopnost komunikovat s uživateli na různých úrovních práce s počítačem
  • Nezávislost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském a přívětivém kolektivu na poloviční úvazek
  • Moderní kancelář v Dock in Two na Praze 8 se skvělým vybavením
  • Možnost dalšího profesního růstu

Pokud si myslíte, že splňujete výše uvedená kritéria, a chtěli byste mít příležitost profesionálně i osobně růst, zašlete nám, prosím, aktualizovaný životopis spolu se současnou fotografií. Děkujeme.

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku