Každé čtvrtletí pro Vás děláme report ze všech našich staveb, abyste byli dostatečně informovaní o celém průběhu. G Residence už je téměř u konce, East Gardens se také blíží k úspěšnému dokončení a Forest Views a ICON Park jdou podle plánu. Přečtěte si, co se událo ve 3. čtvrtletí.

 

G Residence

Úspěšně jsme zkolaudovali náš projekt G Residence v Unhošti a získali čísla popisná. Nové adresy už připravujeme pro naše klienty a nemůžeme se dočkat, až jim předáme klíče k novým bytům. Teď už děláme poslední detaily jako je označení čísel bytů, parkovacích stání apod., aby se naši klienti vyznali v celé budově. Tento projekt letos úspěšně předáme!

 

East Gardens

V první etapě projektu East Gardens ve Strančicích se dokončují zahradní úpravy a předzahrádky. Opravují se chodníky a dolaďují poslední detaily.

Dominantou projektu je park uprostřed projektu mezi zahradami, kde už jsou nainstalované lavičky, koše a hlavně hřiště pro děti. Zbývají ještě terénní úpravy a za chvílí se tam budou prohánět všechny děti ze sousedství.

Druhá etapa je také na cestě k úspěšnému dokončení. Momentálně probíhá pokládka nášlapných vrstev a buduje se infrastruktura jako je přípojka vody, kanalizace, elektroinstalace a hrubé terénní úpravy.

V příštích měsících se budeme věnovat přípravě dalších objektů ke kolaudaci. Připravíme chodníky a vstupy do rodinných domů. U dalších domů dokončíme fasády, namontujeme střešní krytiny a provedeme betonáže vnitřních podlah. 

 

Forest Views 

V ulici U Sovy už pevně stojí první zděné domky. Tedy přízemní patra jsou vyzděné všechny a další patra zbývá dodělat jen u pár posledních domků. Začala práce na střechách a několik domů má již hotové střešní vazníky. V příštích měsících je v plánu finalizovat hrubé stavby v této ulici.

Základové desky všech domů v ulici U Jezevce jsou dokončené a díky tomu můžete vidět obrys ulice v první fázi a následují zdící práce.

Na pozemku byly zhotoveny také výkopové práce u čistírny odpadních vod a v dalších 3 měsících bude zahájena realizace splaškové kanalizace směrem od čistírny do areálu.

 

ICON Park

V Dubí Kladno se rozhýbal rozvoj lokality a v našem projektu jsou vidět základy pro první 2 bytové domy. Tedy A1, A2 a C1, C2 mají kompletně provedený pilotový základ a proběhla betonáž podkladního betonu. Je tedy z výšky jasně vidět jejich plocha a poloha v areálu.

Další bytové domy B1, B2 a C3 mají kompletně hotový pilotový základ a nyní probíhá výkop na krycí vrstvu. Zároveň je také v procesu pokládka splaškové kanalizace.

V dalších měsících dokončíme kompletně hlubinné založení a vybereme generálního dodavatele pro výstavbu zbývající části projektu.

Nezapomeňte se podívat na všechny naše stavby pomocí videa z ptačího pohledu.

Chcete vědět o podobných projektech jako první? Objednejte si náš newsletter přímo tady na stránce nebo vyplňte formulář a my se Vám obratem ozveme s novými projekty.

Chci vědět o všem jako první