Speed of action
We will give you as much time as you need and will always be at your disposal.
Want to connect?
Tour according to your taste
We will be happy to take you outside our working hours, whether in the evening or at the weekend.
Contact us!
Real estate market situation
We realize that the situation in the real estate market is complicated, so we do everything we can to be a good partner in this process. We will also be happy to help you with arranging a mortgage.
Do not hesitate to ask!
We co-create
We are interested in the location in which we build. That is why communication with local government is always the first step. Together we want to create a place where you will have a nice life.
Come and see for yourself!
We're here for you
This is proved by the guarantee period that applies to our projects. If there is a hidden defect, we are here for you to fix it.
Interested in more?
×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku