Rychlost jednání
Dáme vám tolik času, kolik potřebujete a vždy vám budeme k dispozici.
Chcete se spojit?
Prohlídka dle vašeho gusta
Na prohlídku našich projektů vás rádi vezmeme i mimo naši pracovní dobu, ať se jedná o večer nebo víkend.
Ozvěte se nám!
Situace na trhu s nemovitostmi
Uvědomujeme si, že situace na trhu s nemovitostmi je komplikovaná, z toho důvodu děláme vše proto, abychom vám v tomto procesu byli dobrým partnerem. Rádi vám pomůžeme i se zajištěním hypotéky.
Neváhejte se ptát!
Spoluvytváříme
Zajímá nás lokalita, ve které stavíme. Proto je vždy prvním krokem komunikace s místní samosprávou. Společnými silami chceme vytvořit místo, kde se vám bude hezky žít.
Přijďte se přesvědčit!
Jsme tu pro vás
A to dokazuje i záruční doba, která se vztahuje na naše projekty. Pakliže se ukáže nějaká skrytá vada, po stanovenou dobu jsme tu pro vás, abychom to napravili.
Zajímá vás více?
×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku