Filtrovat kategorie

Autor: GETBERG

26 Čvn: Největší brownfield v Evropě určený pro přestavbu se nachází v Kladně
Proč má Kladno největší potenciál stát se novým centrem obchodu a nových rezidenčních čtvrtí v celé Evropě a co se probíralo na konferenci Brownfieldy 2023 v Kladně?
Číst dál

Autor: GETBERG

13 Čvn: Tady mají děti svobodu a rodiče více času pro sebe
Místo, kde děti mají svobodu a mohou objevovat svět kolem sebe pozitivně ovlivňuje jejich rozvoj. Dopřejte jim to nejšťastnější dětství díky prostředí, ve kterém žijí. Přečtěte si, jak takové prostředí vypadá.
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Čvn: #Věříme v rozvoj Kladna i Rytíře. ICON Park jako podpora týmu Jágra.
Záleží nám na lokalitách, ve kterých stavíme a v Kladně nejen revitalizujeme jeden z největších brownfieldů v Evropě, ale navíc ještě podporujeme místní sportovní klub, proto jsme se setkali s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, který rozvoj v Kladně vítá.
Číst dál

Autor: GETBERG

29 Kvě: Neuměl anglicky, tak začal pracovat v Irsku a pak vedl obrovské projekty
Přečtěte si příběh o kariéře Kamila Dunaje, který neustále překonával svou komfortní zónu a díky tomu vedl jedny z nejsložitějších a největších projektů v zahraničí, které dnes vidíme ve filmech.
Číst dál

Autor: GETBERG

23 Kvě: Kde najdete bydlení v srdci přírody přitom kousek od velkoměsta?
Co kdybychom vám řekli, že můžete mít všechny výhody bydlení v přírodě a zároveň si užívat všech výhod velkoměsta? V tomto článku vám představíme tajemné místo jen kousek od Prahy, kde najdete klid, krásu přírody a vzrušení města máte jako na dlani.
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Kvě: 6 důkazů, že bydlení v ICON Park konkuruje pražským čtvrtím
Do Kladna se stěhuje čím dál více pražanů, protože si zde mohou dovolit vyšší kvalitu a přitom jsou stále na dosah Prahy. ICON Park je jeden z největších projektů v Kladně a nabízí stejné benefity jako bydlení v Praze.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Kvě: Proč se vyplatí koupit nemovitost z projektu ve výstavbě
Koupě nedokončené nemovitosti pro účel přeprodeje je zajímavou investiční příležitostí. Ačkoli se může zdát rizikové investovat do projektu ještě před dokončením výstavby, existuje několik důvodů, proč se to vyplatí. Co byste si před touto investicí měli ujasnit?
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Dub: Forest Views je bydlení navrženo v souladu s okolní krajinou
Bydlení v nejkrásnější krajině Středočeského kraje je nyní blíže, než si myslíte. Pouze 20 minut od Chodova vzniká projekt s řadovými domy, který je perfektní pro rodinu a navíc Vás propojí s okolní přírodou.
Číst dál

Autor: GETBERG

17 Dub: Plánujeme rozvoj celého Kladna a nyní v něm stavíme nejmodernější čtvrť
Když vstoupí prověřený developer do lokality s cílem postavit velký projekt a ovlivnit tak poměrnou část území, přiláká tak lokalita nejen nové obyvatele, ale také nové příležitosti. Jak plánujeme rozvíjet celé Kladno?
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Dub: Jak vypadá pravé Velikonoční pondělí a proč jsou za Prahou Velikonoce prostě lepší.
Znáte ještě ty pravé Velikonoce a dodržujete zvyky každý rok? Sepsali jsme pro Vás klasický Velikonoční pondělní den a další zajímavosti o těchto významných svátcích. Přečtěte si, proč většina lidí prchá za hranice Prahy užít si ty pravé Velikonoční svátky.
Číst dál

Autor: GETBERG

27 Bře: Nové vizualizace projektu ICON Park v Dubí, Kladno
Celkem 4 budovy s výtahem a garážemi nabídnou 230 nových bytů s balkonem nebo terasou. Podívejte se, jak bude vypadat jeden z průkopnických projektů v části Dubí v Kladně, kde vzniká nová moderní čtvrť s občanskou vybaveností.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Bře: Anonymitě odzvonilo, dnes si sousedi chtějí tykat
Ve velkých městech se na Vás sousedi sotva podívají, zatímco na menších vesnicích Vás pozdraví, i když nejste zdejší. Proč lidé čím dál více vyhledávají místo pro život, kde mohou znát své sousedy osobně?
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Bře: Jak by vypadal Váš život v trojdomě Sun Valley?
Tyto hotové novostavby se zahradou leží 20 minut od Zličína u královského města Slaný a mají v sobě zabudované ty nejnovější technologie. Jaký pocit vyvolává první návštěva těchto domů a co Vás tady čeká po nastěhování?
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Bře: Opakuje se historie na realitním trhu?
Jaké jsou rozdíly mezi dnešní krizí a v roce 2008 na trhu nemovitostí. Podobají se reakce na situaci nebo je to celé jinak. Jak se kdysi situace vyvíjela a co se dá předvídat v této době?
Číst dál

Autor: GETBERG

27 Úno: Při poklesu hypotečních úroků budou ceny nemovitostí růst
Jste zmatení z toho, zda máte čekat s koupí nemovitosti na nižší ceny nebo raději koupit, dokud na to máte našetřeno? Jakou strategii při koupi nemovitosti vlastně zvolit? V tomto článku se dozvíte další fakta, která Vám otevřou oči.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Úno: Hodnoty, které vkládá GETBERG do svých projektů
Jak se dá vytvořit ideální místo pro rodinné bydlení? Developer má velký vliv na prostředí projektu a může například zvýšit bezpečnost nebo podpořit kamarádství dětí ze sousedství a zásadně tak ovlivnit život budoucích obyvatelů rezidenčních projektů. Přečtěte si, co GETBERG vždy vkládá do svých projektů.
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Led: Příběh o největším rezidenčním projektu v Kladně
Nejrozlehlejší plochu pro přestavbu v Kladně čeká obrovský rozvoj. Největším nynějším projektem v této oblasti je náš projekt ICON Park s 230 byty, který dokonce vyhrál cenu odborné poroty 2022 v prestižní soutěži Projektu roku. Jaký je příběh tohoto projektu?
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Led: Kamil Dunaj vzdělává děti a mládež na základce i na gymplu
Kamil se rozhodl aktivně věnovat vzdělávání dětí v oblasti architektury a již 3x přednášel na dvou školách na téma, co to znamená být architektem a jak se v tomto oboru vypracovat. Čím děti Kamila překvapily nejvíce a jak to probíhalo?
Číst dál

Autor: GETBERG

16 Led: Co se událo na stavbách za 4. čtvrtletí 2022
Každé čtvrtletí pro Vás děláme report ze všech našich projektů, abyste byli dostatečně informovaní o celém průběhu stavby Vašeho nového domova. A co se událo za poslední tři měsíce na všech našich stavbách? To se dozvíte v tomto článku.
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Led: 5 důvodů, proč ceny novostaveb neklesnou
Na trhu nemovitostí jsou dlouhodobé tlaky, které posouvají ceny bydlení neustále výš. Ačkoliv se z médií zdá, že ceny budou klesat, nedá se tomu tak říct v případě segmentu novostaveb. Tady se totiž objevily další tlaky, které formují poptávku a nabídku a mají vliv na zvyšování cen.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Led: VIDEO: Kdy je vhodná doba pro koupi nemovitosti?
Ptáte se, zda se vyplatí čekat s koupí nemovitosti v roce 2023? Podívejte se na rozhovor s 8 experty na trh nemovitostí, díky kterým získáte relevantní informace a budete více v obraze.
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Pro: Jak vypadají Vánoce za Prahou?
Nahlédněte za hranice Prahy a poznejte, jak si tam lidé užívají vánoční svátky. V Kladně se ocitnete v pohádkové zahradě, v Kouřimi poznáte kouzlo tradičních Vánoc a u Benešova si zazpíváte v kostele v rámci staročeských Vánoc. V článku najdete pouze ochutnávku, ale je toho kolem mnohem víc.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Pro: Zvládli byste Sázavskou vánoční výzvu?
Odpádlujte od vánočního shonu a dejte si relax na řece Sázavě. Každý rok se v prosinci před Vánoci sejde několik odvážlivců a společně sjíždění úsek řeky Sázavy. A jedou opravdu za jakéhokoliv počasí. Troufli byste si? Máte šanci.
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Pro: Jakého Mikuláše byste zažili, kdybyste bydleli za hranicemi Prahy?
Právě dnes se v těchto třech známých městech rozzářily oči všem dětem. Zjistěte, jaké akce se konají v rámci svátku svatého Mikuláše ve městech v okolí Prahy a čím se odlišují od velkoměst.
Číst dál

Autor: GETBERG

30 Lis: Co všechno se dá studovat v Kladně?
Snad každý školák si tu najde svůj oblíbený obor, ve kterém chce pokračovat po základní škole a na vysokou se může dostat na jeden z nejprestižnějších oborů. Jaké obory v Kladně najdete?
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Lis: Jak GETBERG vytváří projekty, které stmelují sousedy
Stavíme bydlení pro spokojený život rodin v okolí Prahy. Klíčem našich projektů je právě podporování přátelských komunit sousedů, kteří se navzájem osobně znají a pomáhají si. Přečtěte si článek o tom, jak podporujeme přátelství mezi sousedy.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Lis: Jak fungují technologie s maximální úsporou energií
Pod pojmem moderní bydlení se dnes skrývá nejen nadčasový a promyšlený design, ale také technologie, které dokáží poskytnout větší komfort a hlavně snižují náklady na spotřebu. Přečtěte si článek o tom, jak takové technologie fungují v hotových novostavbách.
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Říj: Snižte své náklady na energie díky tepelnému čerpadlu
Zjistěte, jestli je tepelné čerpadlo to pravé pro Vás. Jak se dá zvýšit jeho efektivita a za jak dlouho se Vám investice vrátí? V článku se dozvíte také výhody a nevýhody pořízení.
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Říj: Vyplatí se stále investovat do bytu?
Poptávka po nemovitostech momentálně ochladla, ale i přes vysokou úrokovou míru investoři stále vidí nemovitosti jako jednu z nejlepších ochran před inflací. Proč tomu tak je a co je ten správný indikátor, který Vám napoví, že se jedná o výhodnou investici do bytu?
Číst dál

Autor: GETBERG

13 Říj: Co se událo na stavbách za 3. čtvrtletí 2022
Každé čtvrtletí pro Vás děláme report ze všech našich staveb, abyste byli dostatečně informovaní o celém průběhu. G Residence už je téměř u konce, East Gardens se také blíží k úspěšnému dokončení a Forest Views a ICON Park jdou podle plánu. Přečtěte si, co se událo ve 3. čtvrtletí.
Číst dál

Autor: GETBERG

04 Říj: Je výhodnější stavět na vlastní pěst, rekonstruovat nebo koupit novostavbu?
Přemýšlíte, jestli koupit starší zástavbu a investovat do rekonstrukce, stavět vlastní dům nebo koupit novostavbu? V tomto článku najdete shrnutí výhod a nevýhod každé alternativy.
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Zář: Poznejte nezapomenutelný víkend s dětmi v okolí Forest Views
Život ve Forest Views je jedinečný, protože za dobrodružstvím s dětmi nemusíte chodit daleko a ty nejlepší víkendy zažijete jen pár minut od Vašeho domu. Natočili jsme pro Vás příběh o tom, co všechno tady můžete zažít.
Číst dál

Autor: GETBERG

21 Zář: GETBERG věnoval byty z projektu East Gardens obci Strančice
Záleží nám na životě budoucích rezidentů všech našich projektů a právě v oblíbené lokalitě Strančice u Prahy dokončujeme rezidenční projekt East Gardens, v rámci kterého jsme se rozhodli podpořit obec v širším měřítku.
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Zář: Proč se v Kladně bude rozvíjet právě Dubí u Kladna?
Kladno je největším městem ve Středočeském kraji a díky jeho propojenosti s hlavním městem se pochopitelně těší velkému rozvoji. Nyní se dělí na několik částí a právě průmyslová část Dubí má největší potenciál rozvoje.
Číst dál

Autor: GETBERG

30 Srp: 3D miniatury projektů Vás vtáhnou do děje
Naše kancelář se doslova plní úspěšnými projekty. Ke každému totiž tvoříme jejich detailní miniatury, které dávají našim zákazníkům lepší přehled o celém projektu a díky tomu si umí lépe vybrat jejich nový domov. Podívejte se, jak vypadá naše nejnovější 3D maketa ICON Parku.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Srp: Jak krásné umí být Slané
Poznejte život ve městě králů, které leží 20 minut na západ od Prahy. Objevíte tady nevšední krásu architektury i nezapomenutelné zážitky a veškeré výhody města jako na dlani. Město Slaný a jeho okolí je kouzelným místem pro plnohodnotný život, kde najdete vír města i klid v duši.
Číst dál

Autor: GETBERG

16 Srp: Tipy, jak se připravit na stěhování a ušetřit čas i peníze
Ať už jste velká rodina, pár nebo jednotlivec, tenhle návod je základem pro každé stěhování. Přečtěte si tento článek, díky kterému získáte jednoduchý návod, aby šlo stěhování hladce a Vy neměli nervy na dranc.
Číst dál

Autor: GETBERG

11 Srp: Nově v prodeji! Bydlení zalité sluncem
Právě teď Vás příjemně překvapí náš nový projekt Sun Valley v Tuřanech u Slaného jen 18 min od Prahy. Hotové novostavby jsou připravené rovnou k nastěhování a ještě k tomu s maximální úsporou energií. Prohlédněte si, jak to vypadá uvnitř a jaké technologie se skrývají pod pokličkou těchto domů.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Srp: Jak najít to správné místo pro domov na celý život
Při vybírání nového bydlení je lokalita jednou z prvních priorit. Atmosféru Vašeho domova totiž tvoří mimo Vaši rodinu a interiér i jeho prostředí, do kterého patří lidé, občanská vybavenost, dostupnost přírody nebo třeba pohodlnost cesty do zaměstnání. Jak tedy postupovat při výběru a na co se zaměřit?
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Čvc: Podívejte se s námi na stavby
Tento rok je pro nás opravdu výjimečný. Máme totiž hned čtyři aktivní stavby a budeme předávat dva projekty do rukou našich klientů. A abyste byli v obraze, píšeme pro Vás každé čtvrtletí report ze všech našich staveb. Přečtěte si, co se událo na našich stavbách za druhé čtvrtletí.
Číst dál

Autor: GETBERG

11 Čvc: Mohou Vás zachránit nové technologie od vysokých cen energií?
Díky tomu, že ceny energií neustále šplhají, se mnoha lidem zavírají dveře k bydlení snů ve vlastním domě se zahradou. Nové technologie jsou ale tou nejlepší přípravou na budoucnost a v každém případě se Vám mnohonásobně vrátí. Přečtěte si, jak se můžete efektivně osvobodit od závislosti na veřejné síti a mít bydlení svých snů.
Číst dál

Autor: GETBERG

07 Čvc: Jak poznat, že developer projekt opravdu dokončí
Rozhodujete se o tom, jestli koupit nemovitost z developerského projektu, který je teprve ve výstavbě? V tomto článku Vám napovíme, jak se nespálit při výběru projektu a jaké jsou znaky toho, že projekt bude úspěšně dokončen.
Číst dál

Autor: GETBERG

21 Čvn: Proč hypotéky lámaly rekordy a jaký vliv má úroková míra
Na poptávku byly vyvíjeny tlaky ze všech stran a není divu, že značně ovlivnila ceny na trhu nemovitostí. Covidová situace převrátila pořadí priorit v bydlení a lidé začali více přemýšlet o svých úsporách a jejich budoucí hodnotě. V článku se dozvíte, co všechno stojí za vysokou poptávkou.
Číst dál

Autor: GETBERG

13 Čvn: 6 důvodů, proč ceny nemovitostí neklesnou
Na ceny nemovitostí je neustále vyvíjen tlak z několika stran a z hlediska dlouhodobého vývoje se rozhodně ke snižování neschyluje. Přečtěte si o vlivech na trhu nemovitostí a proč se ceny budou i nadále zvyšovat.
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Čvn: Letní výhodná nabídka bytů za akční cenu! (pouze v červnu)
Vyberte si z 5 akčních bytů z projektu ICON Park za výhodnou cenu 95 000 Kč/m2! Získejte byt s terasou nebo balkonem pro letní opalovačku nebo grilovačku s přáteli. Jak byty vypadají a co všechno získáte v ceně, se dozvíte v tomto článku.
Číst dál

Autor: GETBERG

23 Kvě: Poznejte hlouběji vizi společnosti Getberg
Seznamte se blíže s jedním z největších developerů, který staví rezidenční projekty v dostupnosti hlavního města. Zjistěte proč se soustředíme zrovna na bydlení v okolí Prahy a co jsou naše priority v bydlení.
Číst dál

Autor: GETBERG

16 Kvě: Jak se změní lokalita Dubí u Kladna, kde stavíme projekt ICON Park
Rozhodli jsme se postavit projekt v místě jako je Dubí, protože v něm vidíme obrovský potenciál k rozvoji. Kdo tam teď koupí nemovitost, bude jásat v budoucnu, protože investuje do prozatím neobjevené lokality, která se těší velkému vzrůstu.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Kvě: Jak postupovat při zařizování interiéru
Budete se stěhovat a zařizovat nový domov od píky? Čeká Vás pravděpodobně hodně měření a plánování. Sepsali jsme pro Vás pár tipů, na co se připravit a jak správně naplánovat interiér dle místností.
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Dub: Co nejlepšího zažijete jen 20 minut od Chodova
Přicházejí první teplé dny, které lákají všechny nedočkavce vytáhnout paty z baráku hned, co se po dlouhé zimě objeví sluníčko. Nejlepší je ale vyrazit za Prahu. V článku se dozvíte, co nejlepšího můžete zažít na čerstvém vzduchu jen 20 minut od Chodova podél řeky Sázavy.
Číst dál

Autor: GETBERG

17 Dub: Jak vypadá pravé Velikonoční pondělí a proč jsou za Prahou Velikonoce prostě lepší.
Znáte ještě ty pravé Velikonoce a dodržujete zvyky každý rok? Sepsali jsme pro Vás klasický Velikonoční pondělní den a další zajímavosti o těchto významných svátcích. Přečtěte si, proč většina lidí prchá za hranice Prahy užít si ty pravé Velikonoční svátky.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Dub: Podívejte se s námi na stavbu Forest Views
Zahájili jsme stavbu v Babicích Dařboži, kde postavíme projekt s řadovými domy uprostřed přírodního parku. Podívejte se, jak to momentálně vypadá na stavbě a mrkněte i na video s průletem všech našich aktuálních staveb.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Dub: Podívejte se s námi na stavbu East Gardens
Ve Strančicích vysvitlo slunce a díky tomu jsme nastartovali práce, které nebylo možné dokončit za studeného zimního počasí. V první etapě už probíhají kolaudace jednotlivých domů a v druhé etapě se pohnula stavba o další kroky. Podívejte se s námi, jak to aktuálně vypadá v East Gardens a mrkněte i na průlet z ptačího pohledu na všechny aktuální stavby ve videu.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Dub: Podívejte se s námi na stavbu G Residence
V Unhošti už se blížíme do finále a bytový komplex G Residence už vypadá skoro jako na vizualizaci. Budovy mají fasádu a balkony i terasy jsou kompletně hotové. Konkrétně budovy A a B jsou dokončené zvenku i zevnitř a budovy D a C jsou připravené ke kolaudaci. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá uvnitř a mrkněte i na video z ptačího pohledu na všechny naše aktuální stavby.
Číst dál

Autor: GETBERG

11 Dub: Vykročte správně do grilovací sezóny
Každou chvíli odstartuje grilovací sezóna a vy plánujete výběr grilu? Sepsali jsme pro vás výhody a nevýhody jednotlivých typů a pár vychytávek pro správné grilování. Zjistěte, který gril se hodí k vašemu bydlení.
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Bře: Začíná jaro! Je čas vzbudit svou bylinkovou zahrádku
Slunce začalo hřát, mrazíky už pravděpodobně nepřijdou a vy už plánujete sázení bylinek a rostlin na své zahrádce? V článku zjistíte, které byliny by u Vás rozhodně neměly chybět a jak je sázet vedle sebe, aby se dařilo celému záhonku.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Bře: Poznejte oblíbený loftový design a dejte svému interiéru nádech industriálu
Nechte se zasvětit do moderního industriálního stylu zvaný “loft”, který má zajímavou historii a interiéru dodává elegantnost i masivnost průmyslu. Díky oblíbenosti jste už možná v takovém stylu pár doplňků nakoupili, ani o tom nevíte. Zjistěte, jak takový loftový byt vypadá a čím se vyznačuje.
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Bře: Začíná stavba projektu Forest Views v Babicích Dařboži
Stanovili jsme si cíl vybudovat místo pro spokojený život rodin, kde se ze sousedů stávají přátelé a z dětí kamarádi na celý život. A právě teď se náš cíl stává pomalu realitou. Podívejte se na nejaktuálnější fotky ze stavby.
Číst dál

Autor: GETBERG

08 Bře: Co je hlavní myšlenkou unikátního projektu Forest Views?
Projekt je navržen na míru pro rodiny s dětmi, leží v přírodním parku a je obklopen lesem, se kterým je projekt maximálně propojen. Přečtěte si podrobněji, jak jsme zvýšili bezpečnost v ulicích, snížili dopravu na minimum a propojili celý projekt s okolní přírodou.
Číst dál

Autor: GETBERG

28 Úno: 5 věcí, které nedělat, když chcete získat hypotéku na novostavbu developerského projektu.
Přemýšlíte nad hypotékou a už plánujete první kroky? Určitě Vás napadne jít jako první do banky, pro jistotu možná i do více bank a zjistit si informace. Tohle je však krok, který může být osudný pro schválení vašeho úvěru a rozhodně není tím správným. V článku se dozvíte, jakých nejčastějších chyb se vyvarovat.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Úno: Co se stane, když do lokality vstoupí developer?
Existuje spousta příkladů, kdy se díky developerům změnily lokality k nerozeznání. Největší rozdíl je většinou vnímán právě u zapadlých a zchátralých čtvrtí, které developeři vnímají právě jako největší příležitost k rozvoji.
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Úno: Jaká je vize dopravní dostupnosti mezi Prahou a Středočeským krajem v příštích letech?
Stále více pražanů se kvůli přemrštěným cenám nemovitostí v Praze stěhuje za její hranice. Nachází tam vyšší kvalitu života i zdravější životní styl, jenomže potřebují dojíždět za prací do hlavního města. Jak se zlepší infrastruktura mezi těmito dvěma regiony?
Číst dál

Autor: GETBERG

08 Úno: 5 důkazů, že je bydlení za Prahou pro Vás to pravé
Bydlíte ve velkoměstě kvůli práci, pocitu větší dostupnosti občanského vybavení nebo třeba i více zábavy? Ale vracíte se utrmácení domů ze zaměstnání a o víkendu prcháte z velkoměsta do přírody a za odpočinkem? Máte poslední dobou pocit, že prostě potřebujete změnu? Máme pro Vás 5 důkazů, že byste měli přemýšlet o bydlení v lepším prostředí za Prahou.
Číst dál

Autor: GETBERG

01 Úno: Získejte tipy pro získání hypotéky a jak probíhá financování novostavby developerského projektu
Přemýšlíte nad koupí nemovitostí? Máme pro vás tipy na začátek. Na co byste si měli dát pozor a kolik potřebujete do začátku, jaké jsou možnosti a k čemu je hypoteční poradce. Proč se vyplatí investovat do bydlení, které je zatím na papíře a jak na koupi novostavby pohlížejí banky?
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Led: Co se stalo na trhu nemovitostí a jak se připravit na rok 2022
Poslední dva roky v režii pandemie ovlivnily téměř všechna podnikatelská odvětví včetně našich osobních životů. Ze všech stran se na nás line vlna krize a především vysoká inflace. Jak se to projeví na trhu nemovitostí a s čím bychom měli v dalším roce počítat?
Číst dál

Autor: GETBERG

17 Led: Podívejte se s námi na stavbu East Gardens
Ve Strančicích za okny sice mrzne a někdy se musíme přizpůsobit počasí, ale na stavbě se pořád něco děje a tento rok se blížíme ke zdárnému konci. Přečtěte si podrobnější report o tom, jak stavba East Gardens pokračuje.
Číst dál

Autor: GETBERG

17 Led: Podívejte se s námi na stavbu G Residence
V bytovém komplexu v Unhošti vyrostly 4 budovy jako z vody. Venku už je téměř všechno hotové. Zbývá jen montáž oplocení opěrných zdí a dokončit chodníky, silnice a parkovací stání v ulici K. Čapka a Wolkerova. Všechny budovy jsou již připojené na veškeré inženýrské sítě. Dle aktualizovaného harmonogramu z minulého roku jde zatím všechno podle plánu.
Číst dál

Autor: GETBERG

10 Led: Developeři převrací brownfieldy vzhůru nohama a vytváří z nich ideální místo pro život
Bývalé průmyslové zóny, zemědělské objekty, opuštěná nákupní centra nebo zchátralé stavby dopravní infrastruktury, to jsou brownfieldy s vysokým potenciálem hodnoty v budoucnu, které často volají o kompletní revitalizaci a nabízí naprosto unikátní příležitost k investici.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Pro: Využijte 5 víkendů do Vánoc. Jak se z toho všeho příště nezbláznit?
Dárky, pečení, úklid, příprava, nákupy, vaření a nervy, že nic nestíháte a letos se zboří celý svět. Máte takové pocity těsně před štědrým večerem? Určitě nejste sami. Sepsali jsme pro Vás víkendový “kalendář”, jak si Vánoce příště naplánovat a užít si s nimi celý prosinec.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Pro: Jaký styl vánoční výzdoby si vyberete?
Přemýšlíte, jaký vánoční styl zvolit pro výzdobu vašeho interiéru? Jestli ladit výzdobu do jedné barvy, materiálů nebo vše smíchat dohromady? Dekorace a zdobení stromečku je naprosto individuální záležitostí, ale můžete vše sjednotit a dát tak vaší výzdobě úplně nový rozměr. Udělejte si doma výzdobu, která oslní každou návštěvu a užijte si Vánoční atmosféru po svém.
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Pro: Dobré sousedství nevzniká samo od sebe. Jděte mu naproti
Za poslední roky se urychlil přenos velké části našich životů do virtuálního prostoru. Ale stojíme o to? V plánovaném Metaverzu Marka Zuckerberga se jistě nikdo nenakazí, auta nebudou ohrožovat chodce ani cyklisty. Ale člověk je tvor společenský a reálný život mezi lidmi je hodnota, o kterou nesmíme přijít.
Číst dál

Autor: GETBERG

30 Lis: Proč je pro děti důležité mít kamarády od vedle
Máte malé děti a přemýšlíte, zda si v novém prostředí najdou kamarády? Nebo jestli vůbec kamarády ze sousedství potřebují? Odpověď je: ano! Zároveň platí, že čím lepší jsou v místě sousedské vztahy, tím snadněji si vaše ratolesti někoho najdou. A jejich kontakty se budou hodit i vám.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Lis: Město nebo vesnice? Nejlepší sousedské vztahy jsou tam, kde máte prostor pro setkávání
Když žijete ve velkém městě, znáte víc lidí. To dá přece rozum. Ale – znáte je opravdu? Sice asi za den zahlédnete více tváří, ale pokud jde o srdečné sousedské vztahy, vesnice pořád vítězí. U nás to dokonce platí ještě víc než v jiných zemích.
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Lis: Zvířata mají vnitřní kompas, díky kterému vám prý najdou i nejlepší místo pro postel
Že zvířata vnímají magnetické pole Země, to už jsme tušili dávno. Teď se ale zjistilo, že se podle něj zřejmě řídí víc, než jsme si mysleli. Mohli by nás mazlíčci inspirovat, když budeme spekulovat třeba nad umístěním postele?
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Lis: Stromy potřebují přátelské sousedy, stejně jako lidé.
Přátelská komunita je jedním ze základů kvalitního bydlení. Život obklopený přáteli vyhovuje nejen lidem, ale také stromům. Vědci stále častěji zjišťují, že i stromy mají podobné potřeby jako lidé. A obdobně u nich fungují dokonce i vztahy.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Lis: Jaký pes se hodí k vám na zahradu?
Plánujete dům se zahradou, takže děti cítí šanci a jejich prosby o pejska nabraly na síle? Nebo nad štěnětem sami dávno přemýšlíte, a teď máte o to větší cukání si ho pořídit? Máme pro vás základní typologii, jak vybírat.
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Říj: Dostatek světla zásadně ovlivňuje psychickou pohodu u vás doma
Světlo je lék. Říkají to nejen odborníci na lidskou psychiku, ale i na zdraví obecně. Kvalitní světlo v domácnosti je prý dokonce důležitější, než velikost bytu. Na podzim, kdy se dny zkracují a denního světla ubývá, to platí obzvlášť.
Číst dál

Autor: GETBERG

18 Říj: 7 tipů, jak z balkonu nebo terasy vytvořit útulné místo pro relax
Někdo balkon či terasu používá jako parkoviště pro kolo, sklad haraburdí, sušárnu nebo kuřárnu. Proti gustu žádný dišputát, ale je to škoda. Bylo by přece lepší na čerstvém vzduchu odpočívat, povídat si nebo třeba stolovat.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Říj: Zařiďte si zdravější domov. Organická stěna z rostlin, která produkuje kyslík
Vertikální zahrady nebo mechové stěny patří v posledních letech mezi velké trendy moderních interiérů. Kromě toho, že k vám domů přinesou čistou přírodní krásu, mohou také výrazně prospívat zdraví vaší rodiny.
Číst dál

Autor: GETBERG

04 Říj: K životu potřebujeme výhled do krajiny i bezpečí čtyř stěn
Přehledná krajina s velkolepými výhledy je pro naši mysl pozitivnější, než nepřehledná rovina nebo dokonce ďolík. Když jste navíc v náruči přírody, dokonale vyplavujete stres. Proto nás Pražáky tolik přitahují výlety třeba v blízkém Dolním Posázaví. Úplně nejlepší je pak mít v takové krajině útulný domov.
Číst dál

Autor: GETBERG

27 Zář: Žijte s dětmi tam, kde hračky rostou na stromech. Děti nestojí o hřiště plná zákazů
Bydlet s dětmi neznamená jen koupit designovou postýlku a vylepit ve vašem původně studentském bytě veselé tapety. Mimču to bude úplně stačit, ale vám se vyplatí zamyslet se nad širším zázemím a lokalitou, kde se vaše hnízdo nachází.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Zář: Nejlepší dětský pokoj má výhled do zeleně
Zařizovat dětský pokoj je zábava, ale i zodpovědnost. Zatímco ostatní místnosti mají jasné určení, dětský pokoj funguje jako ložnice, místo na hraní, pracovna a sklad oblečení i hraček v jednom. Interiéroví architekti o tom vědí své, a tak jsme pro vás sepsali základní tipy, jak zařídit dětský pokoj pro šťastné děti.
Číst dál

Autor: GETBERG

13 Zář: Bydlení vybírejte společně s celou rodinou
Všichni máme ve zvyku všechno srovnávat. Nejenom s ostatními, ale i s tím, co známe z vlastního života. A nejvíc se ohlížíme k tomu, v čem jsme vyrostli. Vztahy, oblíbená jídla, trávení volného času... Týká se to i bydlení, takže se dost vyplatí, pokud svoje představy o společném domově včas sladíte.
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Zář: Můj partner nechce z města. Co s tím?
Dlouhodobý pocit spokojenosti úzce souvisí s bydlením. Obecně platí, že život v přírodě a klidu venkova je doslova balzám na nervy. Co když je ale váš partner ryzí člověk velkoměsta a má o životě jiné představy? Může to fungovat?
Číst dál

Autor: GETBERG

30 Srp: Světem hýbe lesní terapie, děti nepatří k počítači, ale ven
Diář vám praská ve švech, rodinné povinnosti vám padají na hlavu a už si ani nevzpomínáte, kdy jste si v práci v klidu vydechli? Potřebujete bydlení v přírodě. Cinkání tramvají a hluk aut pod oknem vám totiž nijak neprospějí.
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Srp: Je bydlení za Prahou to pravé ořechové i pro vás?
Příroda. Neexistuje snad jiné slovo, které by vzbuzovalo tak jednoznačně pozitivní pocity. Zeleň, zpěv ptáků, klid – to všechno má blahodárný vliv. Méně vědecky to ostatně potvrzují i šňůry aut, plazící se každý pátek směrem z měst. Ale trávit v přírodě víkend nebo dovolenou a bydlet v ní, to jsou dvě dost odlišné věci.
Číst dál

Autor: GETBERG

16 Srp: Češi mají rádi retro, ale bydlet chtějí v promyšlených novostavbách
Hudba i móda ze 70. až 90. let minulého století jsou v kurzu, řidiči vzdychají po mladých veteránech, pro spoustu z nás to bylo bezstarostné dětství. Když se ale na ta léta podíváme očima developera moderního rodinného bydlení, nebylo moc o co stát. Po čem se nám nikomu rozhodně stýskat nebude?
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Srp: Kompost není žádný hnůj, ale docela věda
Když máte zahrádku, brzo na vás přijde chuť něco pěstovat. A jak by ne! Ve fitku máte sice pohyb a vyčistíte si hlavu, ale bio potraviny z toho nekápnou. Bylinky a nějaké ty jahody nebo lusky zvládnete navíc vypěstovat i v truhlíku na terase. Pokud si ještě k tomu pořídíte kompost, výsledek je zaručený!
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Srp: Jak vám chytrá domácnost zpříjemní bydlení?
Chytré je dnes kde co. Začalo to telefony, pak přišly chytré televize a dnes už bývají chytré třeba hodinky, pračky i zásuvky. Nebo rovnou celá domácnost. Například v projektu East Gardens je na ni připravený každý dům i byt. Jak taková chytrá domácnost funguje?
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Čvc: Správný developer vás nechá nakouknout pod pokličku
Nejlepší bydlení si vyberete u zdroje a bez prostředníků. Poctivý developer nic neskrývá a vy získáte komplexní informace. Ideální jsou proto akce přímo na stavbě, které pravidelně pořádá Getberg. Mrkněte na krátké video z akce Rozjeď Strančice. A příště už na viděnou osobně!
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Čvc: Výhled do zeleně i vůně krajiny po dešti zlepšují vaše zdraví
Stačí se pár minut dívat z okna na koruny stromů nebo se krátce projít parkem a člověku se prokazatelně sníží krevní tlak. Nejsou to žádné pohádky. Prokázali to vědci, opakovaně. A teď si představte, že v té zeleni žijete.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Čvc: Sportovat s přírodou za humny je snazší
Zdravý životní styl a pravidelný pohyb k sobě prostě patří. Jenže i obyčejné aktivity jako běh nebo jízda na kole se ve velkoměstě dělají celkem složitě. A co teprve zajít si na fotbal se sousedy? Máte kam, a znáte se s nimi vůbec?
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Čvc: S hlínou je hlína. Na zahradě zlepšíte dětem imunitu i vztah k přírodě
Bioprodukty v klasických supermarketech jsou někdy spíš marketingový trik, protože bio zkrátka prodává. Pokud ale bydlíte za Prahou a máte zahradu nebo aspoň truhlíky na terase, nemusí vás to trápit. Vypěstujete si, co se vám zamane.
Číst dál

Autor: GETBERG

29 Čvn: Ochutnávka z akce Rozjeď Strančice
Akce Rozjeď Strančice minulý pátek dopadla na výbornou. Především díky našim klientům, děkujeme! Neodradila je ta troška deště, zkontrolovali nám stavbu East Gardens, vyzkoušeli naše prodejce a užili si príma odpoledne. A děti? Těm se nechtělo domů.
Číst dál

Autor: GETBERG

21 Čvn: 10 důvodů, proč je lepší žít za Prahou
Nejdůležitější je zdraví, to všichni víme. Na něj má ovšem zásadní vliv už to, kde bydlíte a právě bydlení v zeleni má nespočet výhod. Sepsali jsme 10 hlavních důvodů, proč je bydlení na venkově zdravější než život ve velkoměstě.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Čvn: Zlepšete si pracovní výkonnost díky garden office
Ještě před rokem mohl z domova pracovat málokdo. Dneska je ale všechno jinak, na výhody home office si zvykly i firmy a kromě větší volnosti svým lidem rády předaly i starost o místo a klid k práci. Už jste zkusili garden office?
Číst dál

Autor: GETBERG

07 Čvn: JAK PRACOVAT S BARVAMI VAŠEHO DOMOVA ANEB CO UMÍ PSYCHOLOGIE BAREV
Že barvy ovlivňují psychiku, to je známá věc. A nejde jen o to, které vám vyhovují, ale jak působí v kombinaci. Všichni řešíme barevnost stěn, ale stejně důležité jsou i designové prvky interiéru, nábytek a další vybavení.
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Kvě: ZA PRAHOU FUNGUJE SDÍLENÁ BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA
Nástup technologií a smart řešení i do oblasti bydlení je skvělá věc. Na druhou stranu, na škodu často není ani návrat k tradicím. Například zabezpečení domu je jistě fajn, ale důvěru mezi lidmi žádná technologie nenahradí.
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Kvě: Auta stojí, vlaky jedou
V tomhle se České dráhy trefily. Bydlení za humny metropole má bezpočet výhod – čistší vzduch, klid, zpravidla i bližší sousedské vztahy. To všechno vám ale může raz dva pokazit špatná dostupnost Prahy. Proto se vyplatí si spojení s metropolí pohlídat.
Číst dál

Autor: GETBERG

18 Kvě: HLEDÁTE BYDLENÍ? JDĚTE ROVNOU KE ZDROJI
Developera lidé většinou kontaktují, když už mají více méně vybráno. Mají dojem, že nic jiného než koupi s ním řešit nemůžou. Pro Getberg to ale neplatí. Jak říkají ve videu naši prodejci, čím dříve se ozvete, tím lépe vám pomůžeme si vybrat.
Číst dál

Autor: GETBERG

10 Kvě: HYPOTÉKA TEĎ, NEBO NIKDY
Mimořádný pokles cen hypoték se zastavil a vývoj průměrné výše úroků se začíná pomalu obracet. Už loni ekonomové hlásili rekordní počet úvěrů, letos je jich ale ještě 2x víc – navíc s nejnižší úrokovou sazbou za 4 roky. I proto úroky zase začnou růst.
Číst dál

Autor: GETBERG

03 Kvě: Revitalizace vrací obcím život i potenciál k rodinnému bydlení
Kultivace a oživení původních staveb i celých průmyslových čtvrtí a částí obcí je celosvětovým trendem. Zanedbané oblasti se tak mění na žádané rezidenční bydlení, kanceláře, ateliéry nebo prostory k relaxaci.
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Dub: Covid vyhání lidi z měst za lepším životem
Trend rodinného bydlení na okraji metropolí Češi zachytili už před lety. Covid zájem o nemovitosti zejména u Prahy ještě zvýšil, ale objem výstavby zároveň klesl. Klienti se tedy zaměřili na ty developery, kteří fungují i během vládních omezení.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Dub: Štěstí najdete na zahradě. 5 důvodů, proč se rýpat v hlíně
Hledáte sami sebe, návod na životní spokojenost nebo prostě potřebujete vypnout? Můžete to řešit terapiemi, jet meditovat do Indie... a nebo zůstat na vlastní zahradě. Zahrádkaření svědčí psychice hned z několika důvodů.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Dub: Kupujete dům nebo byt? Poradíme, jak se nespálit
Nákup nemovitosti nejspíš neřešíte obden. Obyčejně je to rozhodnutí na celý život. Vybrali jsme pár základních věcí, které se vyplatí si pohlídat, i kdyby pro vás koupě až taková událost nebyla. Na co si dát pozor a co rozhodně nepodcenit?
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Dub: Stěhujete se z metropole? Posviťte si na dopravu
Vzdušnou čarou můžete být od Prahy, nebo dokonce od centra, pár kilometrů. Ale čas strávený dopravou se vzdáleností moc nesouvisí. Zácpy, přestupy, objížďky… A co když chcete, aby ta cesta byla navíc i příjemná?
Číst dál

Autor: GETBERG

29 Bře: Šetřete přírodu i peníze pomocí ekologických řešení
Kdybyste hledali aktuální trendy v ekologickém bydlení, nejspíš vás překvapí, že často nejde o žádné vesmírné technologie. Základem je selský rozum, pak úcta k přírodě, a teprve potom nějaké moderní vymoženosti.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Bře: PRÁVĚ TEĎ ZÍSKÁTE HYPOTÉKU NEJVÝHODNĚJI
Hypotéky v ČR lámou rekordy. V únoru si Češi vzali těchto úvěrů na bydlení za téměř 30 miliard korun, což je podle ukazatele Fincentrum Hypoindex historický rekord. Úrokové sazby navíc dosáhly čtyřletého minima.
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Bře: NEJLEPŠÍ KLIDNÉ RODINNÉ BYDLENÍ JE NA OKRAJI PRAHY
„Když se řekne okraj Prahy, možná si představíte Zličín, Háje, Letňany… Ale to jsou přelidněné oblasti, kde klidné bydlení v zeleni s dobrou dostupností do centra rozhodně nenajdete,“ říká majitel Getbergu Egor Khlebnikov.
Číst dál

Autor: GETBERG

08 Bře: EAST GARDENS STRANČICE UŽ SE RÝSUJÍ
Od začátku výstavby East Gardens ve Strančicích uběhlo teprve pár týdnů, ale na záběrech z dronu už je vidět pilná práce na základech domů první etapy, které tvoří obrysy nového parku s hřištěm pro děti.
Číst dál

Autor: GETBERG

01 Bře: Nejen že stavíme, my pomáháme
Víte, že pomáháme seniorům, že jsme dali 3 byty obci a ještě k tomu podporujeme sportovní tým?
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Úno: ČEŠI DOHÁNĚJÍ SVĚTOVÝ TREND BYDLENÍ NA HRANICI VELKOMĚST
Kvalitu bydlení v městečkách kousek za Prahou s plnou vybaveností a skvělým spojením objevili zájemci o klid a přírodu už dávno.
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Úno: 5 nenápadných věcí, které rozhodnou o kvalitě vašeho domova
Zařídit si klidnější bydlení mimo ruch velkoměsta chtějí asi všichni, kdo mají rodinu nebo se k jejímu založení chystají.
Číst dál

Autor: GETBERG

08 Úno: O rodinné pohodě rozhoduje lokalita a vybavenost
Přesvědčte se na vlastní oči, jak se staráme se o to, aby noví obyvatelé East Gardens našli pro své rodiny ve Strančicích slibovaný klidný a bezpečný domov.
Číst dál

Autor: GETBERG

01 Úno: V LOCKDOWNU SE LIDI DĚLÍ NA TY S TERASOU ČI ZAHRADOU A NA TY BEZ NICH
Rezidenční nemovitosti mají odjakživa dvojí zásadní roli. Primárně jako bydlení, ale vzhledem k vysoké a stabilní hodnotě i jako spolehlivá investice.
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Led: Život obklopený zelení Vám doslova změní život
Cítíte se často unavení, naštvaní nebo frustrovaní a nevíte příčinu? Je možné, že se jen potřebujete vrátit k přírodě a nabrat znovu síly. Zvláště pokud bydlíte ve městě plném betonu a smogu a ke kousku přírody se dostanete jen těžko.
Číst dál

Autor: GETBERG

18 Led: Strančice nabízí víc, než jen dobré bydlení. Proto tam stavíme.
Asi tak můžeme zjednodušeně shrnout slova našeho ředitele výstavby a designu Kamila Dunaje, který ve videu vysvětluje, čím je projekt East Garden výjimečný.
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Čvn: Napsali o nás: Getberg podporuje obyvatele Unhošti
Redaktory z lidových novin zajímalo, jak Getberg podporuje obyvatele lokalit, kde staví.
Naposledy jsme v Unhošti obdarovali potravinami a zdravotními pomůckami místní domov důchodců. Více se dozvíte v článku.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Kvě: Kam investovat a co čeká realitní trh?
Nejobtížnější čas pandemie máme snad již za sebou a život se pomalu vrací do běžného fungování. Jak současnou situaci z finančního a investičního hlediska vidí CEO GETBERGu, Egor Khlebnikov?
Číst dál

Autor: GETBERG

28 Dub: Investice do bydlení X Investice do nemovitosti
Jak vybírat nemovitost na investici a kdy nakupovat, když chcete bydlet? Sepsali jsme pár tipů, co dělat právě teď i malý návod, jak vybírat nemovitosti v dlouhodobém horizontu.
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Dub: Proč se dá očekávat zájem o bydlení mimo Prahu?
Současná doba plná karantén, vládních restrikcí a nejistoty akcelerovala trend, který pozorujeme již nějakou dobu. Stále více lidí hledá bezpečí a jistotu. Ve chvíli, kdy jsou omezeny pracovní příležitosti nebo možnosti cestování, je vlastní bydlení tou pověstnou oázou klidu.
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Bře: Jak aktuální situaci vidí developer?
Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Jak současnou situaci vidí a jaký vývoj na trhu realit očekává CEO GETBERGu, Egor Khlebnikov?
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Bře: 5 tipů, jak využít volný čas a vyladit domácnost podle Feng Shui
Jak smysluplně využít více času, který nám současná situace nabízí? Inspirovali jsme se ve Feng Shui a přinášíme pár užitečných tipů.
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Úno: Nechte svůj interiér rozkvést
Popsat byt nebo dům je ve své podstatě jednoduché. Jedná se o několik cihel, sádrokartonu, skla či dřeva. Jak se ale stane, že se z tohoto shluku materiálů stane opravdový domov, do kterého se každou cestu z práce skutečně těšíme? Odpovědí může být několik, my se ale dnes zaměříme na tu nejzelenější – pokojové rostliny.
Číst dál

Autor: GETBERG

03 Úno: Netrapte se dojížděním!
Mít ve vlaku či autobuse čas na sebe nebo svou oblíbenou knihu je přeci mnohem příjemnější než platit za benzín a stát v ranních kolonách! Jaké jsou největší výhody dojíždění?
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Led: Nejlepší a nejlevnější způsoby vytápění
Vypadá to, že po teplém podzimu a zelených Vánocích konečně přišla zima. Vyhřátý obývák, pohodlné křeslo a teplý čaj se tak stávají nezbytností, na kterou se těšíme a za kterou se domů ráda vrací celá rodina. Čím doma topíte vy? Jaké způsoby vytápění vlastně existují a který je ten nejlepší? Čtěte.
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Led: 7 tipů, jak mít doma stále uklizeno
Co dělají lidé, kteří mají doma neustále pořádek, jinak než my, obyčejní smrtelníci? Přečtěte si jejich triky a mějte také domov jako klícku.
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Pro: Náš rok 2019
Je konec prosince a kromě rodinných návštěv, sledování pohádek a ochutnávání cukroví už všichni také odpočítáváme poslední dny roku 2019. Pojďte se společně s námi ohlédnout za uplynulým rokem a připomenout si, co všechno jste společně s GETBERGem mohli zažít.
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Pro: Rozhovor: Jarrat Carl Beaumont
Jarratova pozitivní osobnost, úsměv na tváři a letité zkušenosti z něj dělají opravdového profesionála v oboru, kterému se nebojíte věřit.
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Pro: Kam vyrazit na vánoční trhy?
Přinášíme vám tipy na vánoční trhy v České republice, které by určitě neměly ujít vaší pozornosti.
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Pro: Jak přežít stěhování bez vrásek a stresu?
Jak se vyhnout komplikacím s balením či transportem a přestěhovat se bez zbytečného stresu a vrásek?
Číst dál

Autor: GETBERG

28 Lis: 6 netradičních tipů na vánoční tradice a rodinnou pohodu
Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Vytvořte si vlastní tradice a těšte se na originální a příjemné Vánoce!
Číst dál

Autor: GETBERG

21 Lis: 5 tipů, jak uklidit svůj pracovní stůl jednou provždy
Jak vypadá váš pracovní stůl? Dobře zorganizovaný stůl dokáže zázraky. Kreativnější myšlení, lepší soustředění, vyšší produktivita - to všechno vás čeká, když si na stole pořádně uklidíte. Takže, jak na to?
Číst dál

Autor: GETBERG

14 Lis: „Všude dobře, doma nejlíp,“ říká letuška
“S GETBERGem je radost dělat něco tak zásadního jako kupovat svou první nemovitost.”
Číst dál

Autor: GETBERG

07 Lis: 7 důvodů, proč investovat do bytu G Residence
Máme pro vás 7 skvělých důvodů, proč investovat do bytu v našem projektu G Residence.
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Říj: Vyzdobte si domov v podzimním stylu
Proč si tedy kouzelnou podzimní sezónu nepřenést domů v podobě originální podzimní výzdoby?
Číst dál

Autor: GETBERG

31 Říj: Rozhovor: Kamil Dunaj
Přečtěte si rozhovor s dalším členem našeho týmu.
Číst dál

Autor: GETBERG

24 Říj: Black Roofs Vila
Jaké výhody skýtá bydlení ve vile? Čtěte a nechte se okouzlit.
Číst dál

Autor: GETBERG

10 Říj: Zdravé svačinky do školy
První měsíc školy je za námi a s ním dost možná i inspirace na každodenní školní svačinku pro vaší ratolest. Nezoufejte, přinášíme vám několik tipy na zdravé pochutiny, které můžete s čistým svědomím každé ráno přibalit do aktovky.
Číst dál

Autor: GETBERG

03 Říj: Kdo stojí za unikátním projektem Black Roofs?
Ján Strcula – architekt, co zdůrazňuje přístup před stylem-ismem
Číst dál

Autor: GETBERG

26 Zář: Poznejte Unhošť
Pečlivě zvažujeme, kde pro vás stavíme nové domovy a není náhoda, že pro výstavbu unikátní G Residence jsme si vybrali právě Unhošť.
Číst dál

Autor: GETBERG

23 Zář: Rozjeli jsme Vysoký Újezd!
GETBERG 20. září oslavil tříleté výročí svého působení ve Vysokém Újezdu. A oslava stála za to!
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Zář: Utečte podzimu do lázní!
Mezi odvědčené způsoby relaxu rozhodně patří i lázně. Do kterých to budete mít ve Středočeském kraji nejblíž a jaké služby jednotlivé instituce poskytují?
Číst dál

Autor: GETBERG

12 Zář: Rozjeď Vysoký Újezd!
K oslavě tří let našeho působení ve Vysokém Újezdu pořádáme akci Rozjeď Vysoký Újezd! Pojďme spolu oslavit naše výročí i důležitost dobrých sousedských vztahů.
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Zář: Rozhovor: Egor Khlebnikov
Lidé dávají přednost kvalitnímu životu v přírodě před rušným velkoměstem, nechal se slyšet Egor Khlebnikov, zakladatel a generální ředitel GETBERGu.
Číst dál

Autor: GETBERG

01 Zář: Zpátky do školy!
Prázdniny jsou téměř u konce. Brány škol se zase brzy otevřou a děti, které jsou ještě rozdováděné létem, usednou do školních lavic. Máme pro vás pár rad, tipů a vychytávek, jak svým ratolestem začátek školního roku ulehčit a zpříjemnit.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Srp: Jaké možnosti přináší chytrá domácnost?
Každý občas máme pocit, že by se nám hodil pár rukou navíc. Hlavně jedná-li se o rutinní práce v domácnosti. Řešením je chytrá domácnost. O co se vůbec jedná a jaké má výhody?
Číst dál

Autor: GETBERG

19 Srp: Jak ušetřit co nejvíce místa?
V dnešní době existuje spousta možností jak interiér přizpůsobit přesně vašim představám – jednoduše, stylově a moderně. Co si ale počít, pokud máte doma míň místa, než byste si představovali?
Číst dál

Autor: GETBERG

15 Srp: Stavba roku? Black roofs!
Že je Black Roofs výjimečným projektem si nemyslíme jen my, ale i porota soutěže Stavba roku.
Číst dál

Autor: GETBERG

08 Srp: Jak najít vysněnou lokaci?
Jaké nejdůležitější faktory je při koupi nemovitosti potřeba zvážit? O všem, co nesmíte opomenout se dozvíte v našem článku.
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Srp: Crowdfunding = investování 21. století
Jak vypadá investování v jednadvacátém století? Nejen, že je investorských příležitostí opravdu požehnaně, ale hlavně může dnes investovat úplně každý z nás!
Číst dál

Autor: GETBERG

01 Srp: Kam na výlet v okolí Vysokého Újezdu?
Máte toulavé boty a přemýšlíte, kam vyrazit? Lokalita Vysokého Újezdu nabízí spoustu možností. Uděláte si výlet na hrad, nebo do jeskyní?
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Čvc: Začněte s golfem i vy!
Přečtěte si o tom, proč je bydlení u golfového hřiště opravdovou životní výhrou.
Číst dál

Autor: GETBERG

18 Čvc: Kam na koupačku v okolí Prahy?
Nemáte náladu na velké davy pražských koupališť? Nevadí, okolí Prahy přináší spoustu možností, kde se vykoupat. V soukromí a klidu.
Číst dál

Autor: GETBERG

11 Čvc: Nesmažte se na sluníčku, smažte na grilu!
Jak se z průměrného kuchtíka stát grilovacím mistrem?
Číst dál

Autor: GETBERG

27 Čvn: Kam za kulturou na západ od Prahy?
Proč sedět doma, když můžete strávit den na lodi, na hradě nebo na koncertě? Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších aktivit nejen na léto 2019.
Číst dál

Autor: GETBERG

20 Čvn: Jak nechat balkon rozkvést?
Rozkvetlý kout, který hraje všemi barvami, či voňavá bylinková zahrádka? Žádný problém! Přinášíme návod, jak vytvořit balkon vašich snů.
Číst dál

Autor: GETBERG

13 Čvn: Americká hypotéka
Když se řekne americká hypotéka, víte, o co jde, na co takovou hypotéku využít a jak se na ni klasifikovat?
Číst dál

Autor: GETBERG

06 Čvn: Outdoorové aktivity pro děti v okolí Prahy
Načerpejte tipy na outdoorové aktivity, vyražte na výlet a vytvořte společně nezapomenutelné vzpomínky.
Číst dál

Autor: GETBERG

30 Kvě: Jak jsme si užili první Openhouse?
Máme za sebou Openhouse v prvním dokončeném domě Black Roofs.
Číst dál

Autor: GETBERG

23 Kvě: Nebojte se dřevostaveb
Nahlédněte pod střechu v Black Roofs!
Číst dál

Autor: GETBERG

16 Kvě: OPENHOUSE 2019
Plán na sobotu 25. května? Openhouse ve Vysokém Újezdu!
Číst dál

Autor: GETBERG

09 Kvě: Proč bydlet v Black Roofs?
V čem přesně tkví výjimečnost Black Roofs?
Číst dál

Autor: GETBERG

02 Kvě: Kam na výlet s dětmi v okolí Unhoště?
Máme pro vás 5 tipů na nejlepší výlety s dětmi v okolí Unhoště.
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Dub: Zelené bydlení
Bydlíte zeleně? Díky správným materiálům a pomůckám můžete ušetřit desítky tisíc ročně!
Číst dál

Autor: GETBERG

18 Dub: Záhada jménem Hypotéka. Co to je a jak ji získat?
Vlastní bydlení, to je sen mnoha z nás, ale cesta k němu může občas být dost spletitá.
Číst dál

Autor: GETBERG

04 Dub: Znáte svého souseda?
Proč je komunita lepší než anonymita a jak ji GETBERG pomáhá budovat?
Číst dál

Autor: GETBERG

25 Bře: 5+1 důvodů, proč bydlet ve Středočeském kraji
Co jsou hlavní argumenty, proč lidé volí život pár kilometrů od Prahy?
Číst dál

Autor: GETBERG

05 Bře: Žijte přítomností, anebo rovnou budoucností
Podívejme se na pár trendů moderního bydlení a především na pasivní domy.
Číst dál

Autor: GETBERG

22 Úno: Byt, nebo dům?
Chcete ustlat ve vlastním bytě, nebo v domě?
Číst dál
×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku