Počet domů16
Dispozice4+kk
LokaceVysoký Újezd
K nastěhováníIhned
Cena8 700 000 Kč
O projektu

Projekt Black Roofs je postaven ve Vysokém Újezdu u Prahy a je odrazem nejnovějších trendů. Domy o rozloze 119 m² se zahradou rozléhající se minimálně na 500 m² se pyšní výhledem do zeleně a klidem, který v hlavním městě sotva najdete. Domy byly navrženy tak, aby vám zajistily pohodlný život a díky ekologickým prvkům jako je vytápění s rekuperací či chytrý termostat pomohly planetě i vaší peněžence. Dům je nabízen v jedno a dvoupodlažní variantě a právě dvoupodlažní vily vás potěší svým jedinečným architonickým řešením, za kterým stojí Ján Strcula.

 

Srdce obce Vysoký Újezd tvoří zámek a osmnáctijamkové golfové hřiště nejvyššího evropského standardu, nachází se zde i mateřská a základní škola. Přírodní krásy jako lom Velká Amerika nebo Svatý Jan pod Skalou jsou nedaleko, stejně jako Karlštejn.

 

Zažijte Vánoce v novém domově Black Roofs, k nastěhování ještě letos.

Kontaktujte nás!


Informace o zpracování osobních údajů

Bez Vašeho svolení ke kontaktování formulář nebude odeslán a
tudíž Vám nebudeme moci odpovědět.

×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku