Filtrovat kategorie

Autor: GETBERG

26 Июн: Největší brownfield v Evropě určený pro přestavbu se nachází v Kladně
Proč má Kladno největší potenciál stát se novým centrem obchodu a nových rezidenčních čtvrtí v celé Evropě a co se probíralo na konferenci Brownfieldy 2023 v Kladně?
Read More

Autor: GETBERG

13 Июн: Tady mají děti svobodu a rodiče více času pro sebe
Místo, kde děti mají svobodu a mohou objevovat svět kolem sebe pozitivně ovlivňuje jejich rozvoj. Dopřejte jim to nejšťastnější dětství díky prostředí, ve kterém žijí. Přečtěte si, jak takové prostředí vypadá.
Read More

Autor: GETBERG

05 Июн: #Věříme v rozvoj Kladna i Rytíře. ICON Park jako podpora týmu Jágra.
Záleží nám na lokalitách, ve kterých stavíme a v Kladně nejen revitalizujeme jeden z největších brownfieldů v Evropě, ale navíc ještě podporujeme místní sportovní klub, proto jsme se setkali s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, který rozvoj v Kladně vítá.
Read More

Autor: GETBERG

29 мая: Neuměl anglicky, tak začal pracovat v Irsku a pak vedl obrovské projekty
Přečtěte si příběh o kariéře Kamila Dunaje, který neustále překonával svou komfortní zónu a díky tomu vedl jedny z nejsložitějších a největších projektů v zahraničí, které dnes vidíme ve filmech.
Read More

Autor: GETBERG

23 мая: Kde najdete bydlení v srdci přírody přitom kousek od velkoměsta?
Co kdybychom vám řekli, že můžete mít všechny výhody bydlení v přírodě a zároveň si užívat všech výhod velkoměsta? V tomto článku vám představíme tajemné místo jen kousek od Prahy, kde najdete klid, krásu přírody a vzrušení města máte jako na dlani.
Read More

Autor: GETBERG

19 мая: 6 důkazů, že bydlení v ICON Park konkuruje pražským čtvrtím
Do Kladna se stěhuje čím dál více pražanů, protože si zde mohou dovolit vyšší kvalitu a přitom jsou stále na dosah Prahy. ICON Park je jeden z největších projektů v Kladně a nabízí stejné benefity jako bydlení v Praze.
Read More

Autor: GETBERG

02 мая: Proč se vyplatí koupit nemovitost z projektu ve výstavbě
Koupě nedokončené nemovitosti pro účel přeprodeje je zajímavou investiční příležitostí. Ačkoli se může zdát rizikové investovat do projektu ještě před dokončením výstavby, existuje několik důvodů, proč se to vyplatí. Co byste si před touto investicí měli ujasnit?
Read More

Autor: GETBERG

24 Апр: Forest Views je bydlení navrženo v souladu s okolní krajinou
Bydlení v nejkrásnější krajině Středočeského kraje je nyní blíže, než si myslíte. Pouze 20 minut od Chodova vzniká projekt s řadovými domy, který je perfektní pro rodinu a navíc Vás propojí s okolní přírodou.
Read More

Autor: GETBERG

17 Апр: Plánujeme rozvoj celého Kladna a nyní v něm stavíme nejmodernější čtvrť
Když vstoupí prověřený developer do lokality s cílem postavit velký projekt a ovlivnit tak poměrnou část území, přiláká tak lokalita nejen nové obyvatele, ale také nové příležitosti. Jak plánujeme rozvíjet celé Kladno?
Read More

Autor: GETBERG

12 Апр: Jak vypadá pravé Velikonoční pondělí a proč jsou za Prahou Velikonoce prostě lepší.
Znáte ještě ty pravé Velikonoce a dodržujete zvyky každý rok? Sepsali jsme pro Vás klasický Velikonoční pondělní den a další zajímavosti o těchto významných svátcích. Přečtěte si, proč většina lidí prchá za hranice Prahy užít si ty pravé Velikonoční svátky.
Read More

Autor: GETBERG

27 Мар: Nové vizualizace projektu ICON Park v Dubí, Kladno
Celkem 4 budovy s výtahem a garážemi nabídnou 230 nových bytů s balkonem nebo terasou. Podívejte se, jak bude vypadat jeden z průkopnických projektů v části Dubí v Kladně, kde vzniká nová moderní čtvrť s občanskou vybaveností.
Read More

Autor: GETBERG

20 Мар: Anonymitě odzvonilo, dnes si sousedi chtějí tykat
Ve velkých městech se na Vás sousedi sotva podívají, zatímco na menších vesnicích Vás pozdraví, i když nejste zdejší. Proč lidé čím dál více vyhledávají místo pro život, kde mohou znát své sousedy osobně?
Read More

Autor: GETBERG

15 Мар: Jak by vypadal Váš život v trojdomě Sun Valley?
Tyto hotové novostavby se zahradou leží 20 minut od Zličína u královského města Slaný a mají v sobě zabudované ty nejnovější technologie. Jaký pocit vyvolává první návštěva těchto domů a co Vás tady čeká po nastěhování?
Read More

Autor: GETBERG

06 Мар: Opakuje se historie na realitním trhu?
Jaké jsou rozdíly mezi dnešní krizí a v roce 2008 na trhu nemovitostí. Podobají se reakce na situaci nebo je to celé jinak. Jak se kdysi situace vyvíjela a co se dá předvídat v této době?
Read More

Autor: GETBERG

27 Фев: Při poklesu hypotečních úroků budou ceny nemovitostí růst
Jste zmatení z toho, zda máte čekat s koupí nemovitosti na nižší ceny nebo raději koupit, dokud na to máte našetřeno? Jakou strategii při koupi nemovitosti vlastně zvolit? V tomto článku se dozvíte další fakta, která Vám otevřou oči.
Read More

Autor: GETBERG

20 Фев: Hodnoty, které vkládá GETBERG do svých projektů
Jak se dá vytvořit ideální místo pro rodinné bydlení? Developer má velký vliv na prostředí projektu a může například zvýšit bezpečnost nebo podpořit kamarádství dětí ze sousedství a zásadně tak ovlivnit život budoucích obyvatelů rezidenčních projektů. Přečtěte si, co GETBERG vždy vkládá do svých projektů.
Read More

Autor: GETBERG

31 Янв: Příběh o největším rezidenčním projektu v Kladně
Nejrozlehlejší plochu pro přestavbu v Kladně čeká obrovský rozvoj. Největším nynějším projektem v této oblasti je náš projekt ICON Park s 230 byty, který dokonce vyhrál cenu odborné poroty 2022 v prestižní soutěži Projektu roku. Jaký je příběh tohoto projektu?
Read More

Autor: GETBERG

24 Янв: Kamil Dunaj vzdělává děti a mládež na základce i na gymplu
Kamil se rozhodl aktivně věnovat vzdělávání dětí v oblasti architektury a již 3x přednášel na dvou školách na téma, co to znamená být architektem a jak se v tomto oboru vypracovat. Čím děti Kamila překvapily nejvíce a jak to probíhalo?
Read More

Autor: GETBERG

16 Янв: Co se událo na stavbách za 4. čtvrtletí 2022
Každé čtvrtletí pro Vás děláme report ze všech našich projektů, abyste byli dostatečně informovaní o celém průběhu stavby Vašeho nového domova. A co se událo za poslední tři měsíce na všech našich stavbách? To se dozvíte v tomto článku.
Read More

Autor: GETBERG

09 Янв: 5 důvodů, proč ceny novostaveb neklesnou
Na trhu nemovitostí jsou dlouhodobé tlaky, které posouvají ceny bydlení neustále výš. Ačkoliv se z médií zdá, že ceny budou klesat, nedá se tomu tak říct v případě segmentu novostaveb. Tady se totiž objevily další tlaky, které formují poptávku a nabídku a mají vliv na zvyšování cen.
Read More

Autor: GETBERG

02 Янв: VIDEO: Kdy je vhodná doba pro koupi nemovitosti?
Ptáte se, zda se vyplatí čekat s koupí nemovitosti v roce 2023? Podívejte se na rozhovor s 8 experty na trh nemovitostí, díky kterým získáte relevantní informace a budete více v obraze.
Read More

Autor: GETBERG

19 Дек: Jak vypadají Vánoce za Prahou?
Nahlédněte za hranice Prahy a poznejte, jak si tam lidé užívají vánoční svátky. V Kladně se ocitnete v pohádkové zahradě, v Kouřimi poznáte kouzlo tradičních Vánoc a u Benešova si zazpíváte v kostele v rámci staročeských Vánoc. V článku najdete pouze ochutnávku, ale je toho kolem mnohem víc.
Read More

Autor: GETBERG

12 Дек: Zvládli byste Sázavskou vánoční výzvu?
Odpádlujte od vánočního shonu a dejte si relax na řece Sázavě. Každý rok se v prosinci před Vánoci sejde několik odvážlivců a společně sjíždění úsek řeky Sázavy. A jedou opravdu za jakéhokoliv počasí. Troufli byste si? Máte šanci.
Read More

Autor: GETBERG

05 Дек: Jakého Mikuláše byste zažili, kdybyste bydleli za hranicemi Prahy?
Právě dnes se v těchto třech známých městech rozzářily oči všem dětem. Zjistěte, jaké akce se konají v rámci svátku svatého Mikuláše ve městech v okolí Prahy a čím se odlišují od velkoměst.
Read More

Autor: GETBERG

30 Ноя: Co všechno se dá studovat v Kladně?
Snad každý školák si tu najde svůj oblíbený obor, ve kterém chce pokračovat po základní škole a na vysokou se může dostat na jeden z nejprestižnějších oborů. Jaké obory v Kladně najdete?
Read More

Autor: GETBERG

22 Ноя: Jak GETBERG vytváří projekty, které stmelují sousedy
Stavíme bydlení pro spokojený život rodin v okolí Prahy. Klíčem našich projektů je právě podporování přátelských komunit sousedů, kteří se navzájem osobně znají a pomáhají si. Přečtěte si článek o tom, jak podporujeme přátelství mezi sousedy.
Read More

Autor: GETBERG

14 Ноя: Jak fungují technologie s maximální úsporou energií
Pod pojmem moderní bydlení se dnes skrývá nejen nadčasový a promyšlený design, ale také technologie, které dokáží poskytnout větší komfort a hlavně snižují náklady na spotřebu. Přečtěte si článek o tom, jak takové technologie fungují v hotových novostavbách.
Read More

Autor: GETBERG

24 Окт: Snižte své náklady na energie díky tepelnému čerpadlu
Zjistěte, jestli je tepelné čerpadlo to pravé pro Vás. Jak se dá zvýšit jeho efektivita a za jak dlouho se Vám investice vrátí? V článku se dozvíte také výhody a nevýhody pořízení.
Read More

Autor: GETBERG

19 Окт: Vyplatí se stále investovat do bytu?
Poptávka po nemovitostech momentálně ochladla, ale i přes vysokou úrokovou míru investoři stále vidí nemovitosti jako jednu z nejlepších ochran před inflací. Proč tomu tak je a co je ten správný indikátor, který Vám napoví, že se jedná o výhodnou investici do bytu?
Read More

Autor: GETBERG

13 Окт: Co se událo na stavbách za 3. čtvrtletí 2022
Každé čtvrtletí pro Vás děláme report ze všech našich staveb, abyste byli dostatečně informovaní o celém průběhu. G Residence už je téměř u konce, East Gardens se také blíží k úspěšnému dokončení a Forest Views a ICON Park jdou podle plánu. Přečtěte si, co se událo ve 3. čtvrtletí.
Read More

Autor: GETBERG

04 Окт: Je výhodnější stavět na vlastní pěst, rekonstruovat nebo koupit novostavbu?
Přemýšlíte, jestli koupit starší zástavbu a investovat do rekonstrukce, stavět vlastní dům nebo koupit novostavbu? V tomto článku najdete shrnutí výhod a nevýhod každé alternativy.
Read More

Autor: GETBERG

26 Сен: Poznejte nezapomenutelný víkend s dětmi v okolí Forest Views
Život ve Forest Views je jedinečný, protože za dobrodružstvím s dětmi nemusíte chodit daleko a ty nejlepší víkendy zažijete jen pár minut od Vašeho domu. Natočili jsme pro Vás příběh o tom, co všechno tady můžete zažít.
Read More

Autor: GETBERG

21 Сен: GETBERG věnoval byty z projektu East Gardens obci Strančice
Záleží nám na životě budoucích rezidentů všech našich projektů a právě v oblíbené lokalitě Strančice u Prahy dokončujeme rezidenční projekt East Gardens, v rámci kterého jsme se rozhodli podpořit obec v širším měřítku.
Read More

Autor: GETBERG

06 Сен: Proč se v Kladně bude rozvíjet právě Dubí u Kladna?
Kladno je největším městem ve Středočeském kraji a díky jeho propojenosti s hlavním městem se pochopitelně těší velkému rozvoji. Nyní se dělí na několik částí a právě průmyslová část Dubí má největší potenciál rozvoje.
Read More

Autor: GETBERG

30 Авг: 3D miniatury projektů Vás vtáhnou do děje
Naše kancelář se doslova plní úspěšnými projekty. Ke každému totiž tvoříme jejich detailní miniatury, které dávají našim zákazníkům lepší přehled o celém projektu a díky tomu si umí lépe vybrat jejich nový domov. Podívejte se, jak vypadá naše nejnovější 3D maketa ICON Parku.
Read More

Autor: GETBERG

22 Авг: Jak krásné umí být Slané
Poznejte život ve městě králů, které leží 20 minut na západ od Prahy. Objevíte tady nevšední krásu architektury i nezapomenutelné zážitky a veškeré výhody města jako na dlani. Město Slaný a jeho okolí je kouzelným místem pro plnohodnotný život, kde najdete vír města i klid v duši.
Read More

Autor: GETBERG

16 Авг: Tipy, jak se připravit na stěhování a ušetřit čas i peníze
Ať už jste velká rodina, pár nebo jednotlivec, tenhle návod je základem pro každé stěhování. Přečtěte si tento článek, díky kterému získáte jednoduchý návod, aby šlo stěhování hladce a Vy neměli nervy na dranc.
Read More

Autor: GETBERG

11 Авг: Nově v prodeji! Bydlení zalité sluncem
Právě teď Vás příjemně překvapí náš nový projekt Sun Valley v Tuřanech u Slaného jen 18 min od Prahy. Hotové novostavby jsou připravené rovnou k nastěhování a ještě k tomu s maximální úsporou energií. Prohlédněte si, jak to vypadá uvnitř a jaké technologie se skrývají pod pokličkou těchto domů.
Read More

Autor: GETBERG

02 Авг: Jak najít to správné místo pro domov na celý život
Při vybírání nového bydlení je lokalita jednou z prvních priorit. Atmosféru Vašeho domova totiž tvoří mimo Vaši rodinu a interiér i jeho prostředí, do kterého patří lidé, občanská vybavenost, dostupnost přírody nebo třeba pohodlnost cesty do zaměstnání. Jak tedy postupovat při výběru a na co se zaměřit?
Read More

Autor: GETBERG

15 Июл: Podívejte se s námi na stavby
Tento rok je pro nás opravdu výjimečný. Máme totiž hned čtyři aktivní stavby a budeme předávat dva projekty do rukou našich klientů. A abyste byli v obraze, píšeme pro Vás každé čtvrtletí report ze všech našich staveb. Přečtěte si, co se událo na našich stavbách za druhé čtvrtletí.
Read More

Autor: GETBERG

11 Июл: Mohou Vás zachránit nové technologie od vysokých cen energií?
Díky tomu, že ceny energií neustále šplhají, se mnoha lidem zavírají dveře k bydlení snů ve vlastním domě se zahradou. Nové technologie jsou ale tou nejlepší přípravou na budoucnost a v každém případě se Vám mnohonásobně vrátí. Přečtěte si, jak se můžete efektivně osvobodit od závislosti na veřejné síti a mít bydlení svých snů.
Read More

Autor: GETBERG

07 Июл: Jak poznat, že developer projekt opravdu dokončí
Rozhodujete se o tom, jestli koupit nemovitost z developerského projektu, který je teprve ve výstavbě? V tomto článku Vám napovíme, jak se nespálit při výběru projektu a jaké jsou znaky toho, že projekt bude úspěšně dokončen.
Read More

Autor: GETBERG

21 Июн: Proč hypotéky lámaly rekordy a jaký vliv má úroková míra
Na poptávku byly vyvíjeny tlaky ze všech stran a není divu, že značně ovlivnila ceny na trhu nemovitostí. Covidová situace převrátila pořadí priorit v bydlení a lidé začali více přemýšlet o svých úsporách a jejich budoucí hodnotě. V článku se dozvíte, co všechno stojí za vysokou poptávkou.
Read More

Autor: GETBERG

13 Июн: 6 důvodů, proč ceny nemovitostí neklesnou
Na ceny nemovitostí je neustále vyvíjen tlak z několika stran a z hlediska dlouhodobého vývoje se rozhodně ke snižování neschyluje. Přečtěte si o vlivech na trhu nemovitostí a proč se ceny budou i nadále zvyšovat.
Read More

Autor: GETBERG

06 Июн: Letní výhodná nabídka bytů za akční cenu! (pouze v červnu)
Vyberte si z 5 akčních bytů z projektu ICON Park za výhodnou cenu 95 000 Kč/m2! Získejte byt s terasou nebo balkonem pro letní opalovačku nebo grilovačku s přáteli. Jak byty vypadají a co všechno získáte v ceně, se dozvíte v tomto článku.
Read More

Autor: GETBERG

23 мая: Poznejte hlouběji vizi společnosti Getberg
Seznamte se blíže s jedním z největších developerů, který staví rezidenční projekty v dostupnosti hlavního města. Zjistěte proč se soustředíme zrovna na bydlení v okolí Prahy a co jsou naše priority v bydlení.
Read More

Autor: GETBERG

16 мая: Jak se změní lokalita Dubí u Kladna, kde stavíme projekt ICON Park
Rozhodli jsme se postavit projekt v místě jako je Dubí, protože v něm vidíme obrovský potenciál k rozvoji. Kdo tam teď koupí nemovitost, bude jásat v budoucnu, protože investuje do prozatím neobjevené lokality, která se těší velkému vzrůstu.
Read More

Autor: GETBERG

02 мая: Jak postupovat při zařizování interiéru
Budete se stěhovat a zařizovat nový domov od píky? Čeká Vás pravděpodobně hodně měření a plánování. Sepsali jsme pro Vás pár tipů, na co se připravit a jak správně naplánovat interiér dle místností.
Read More

Autor: GETBERG

25 Апр: Co nejlepšího zažijete jen 20 minut od Chodova
Přicházejí první teplé dny, které lákají všechny nedočkavce vytáhnout paty z baráku hned, co se po dlouhé zimě objeví sluníčko. Nejlepší je ale vyrazit za Prahu. V článku se dozvíte, co nejlepšího můžete zažít na čerstvém vzduchu jen 20 minut od Chodova podél řeky Sázavy.
Read More

Autor: GETBERG

17 Апр: Jak vypadá pravé Velikonoční pondělí a proč jsou za Prahou Velikonoce prostě lepší.
Znáte ještě ty pravé Velikonoce a dodržujete zvyky každý rok? Sepsali jsme pro Vás klasický Velikonoční pondělní den a další zajímavosti o těchto významných svátcích. Přečtěte si, proč většina lidí prchá za hranice Prahy užít si ty pravé Velikonoční svátky.
Read More

Autor: GETBERG

14 Апр: Podívejte se s námi na stavbu Forest Views
Zahájili jsme stavbu v Babicích Dařboži, kde postavíme projekt s řadovými domy uprostřed přírodního parku. Podívejte se, jak to momentálně vypadá na stavbě a mrkněte i na video s průletem všech našich aktuálních staveb.
Read More

Autor: GETBERG

14 Апр: Podívejte se s námi na stavbu East Gardens
Ve Strančicích vysvitlo slunce a díky tomu jsme nastartovali práce, které nebylo možné dokončit za studeného zimního počasí. V první etapě už probíhají kolaudace jednotlivých domů a v druhé etapě se pohnula stavba o další kroky. Podívejte se s námi, jak to aktuálně vypadá v East Gardens a mrkněte i na průlet z ptačího pohledu na všechny aktuální stavby ve videu.
Read More

Autor: GETBERG

14 Апр: Podívejte se s námi na stavbu G Residence
V Unhošti už se blížíme do finále a bytový komplex G Residence už vypadá skoro jako na vizualizaci. Budovy mají fasádu a balkony i terasy jsou kompletně hotové. Konkrétně budovy A a B jsou dokončené zvenku i zevnitř a budovy D a C jsou připravené ke kolaudaci. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá uvnitř a mrkněte i na video z ptačího pohledu na všechny naše aktuální stavby.
Read More

Autor: GETBERG

11 Апр: Vykročte správně do grilovací sezóny
Každou chvíli odstartuje grilovací sezóna a vy plánujete výběr grilu? Sepsali jsme pro vás výhody a nevýhody jednotlivých typů a pár vychytávek pro správné grilování. Zjistěte, který gril se hodí k vašemu bydlení.
Read More

Autor: GETBERG

31 Мар: Začíná jaro! Je čas vzbudit svou bylinkovou zahrádku
Slunce začalo hřát, mrazíky už pravděpodobně nepřijdou a vy už plánujete sázení bylinek a rostlin na své zahrádce? V článku zjistíte, které byliny by u Vás rozhodně neměly chybět a jak je sázet vedle sebe, aby se dařilo celému záhonku.
Read More

Autor: GETBERG

22 Мар: Poznejte oblíbený loftový design a dejte svému interiéru nádech industriálu
Nechte se zasvětit do moderního industriálního stylu zvaný “loft”, který má zajímavou historii a interiéru dodává elegantnost i masivnost průmyslu. Díky oblíbenosti jste už možná v takovém stylu pár doplňků nakoupili, ani o tom nevíte. Zjistěte, jak takový loftový byt vypadá a čím se vyznačuje.
Read More

Autor: GETBERG

15 Мар: Začíná stavba projektu Forest Views v Babicích Dařboži
Stanovili jsme si cíl vybudovat místo pro spokojený život rodin, kde se ze sousedů stávají přátelé a z dětí kamarádi na celý život. A právě teď se náš cíl stává pomalu realitou. Podívejte se na nejaktuálnější fotky ze stavby.
Read More

Autor: GETBERG

08 Мар: Co je hlavní myšlenkou unikátního projektu Forest Views?
Projekt je navržen na míru pro rodiny s dětmi, leží v přírodním parku a je obklopen lesem, se kterým je projekt maximálně propojen. Přečtěte si podrobněji, jak jsme zvýšili bezpečnost v ulicích, snížili dopravu na minimum a propojili celý projekt s okolní přírodou.
Read More

Autor: GETBERG

28 Фев: 5 věcí, které nedělat, když chcete získat hypotéku na novostavbu developerského projektu.
Přemýšlíte nad hypotékou a už plánujete první kroky? Určitě Vás napadne jít jako první do banky, pro jistotu možná i do více bank a zjistit si informace. Tohle je však krok, který může být osudný pro schválení vašeho úvěru a rozhodně není tím správným. V článku se dozvíte, jakých nejčastějších chyb se vyvarovat.
Read More

Autor: GETBERG

22 Фев: Co se stane, když do lokality vstoupí developer?
Existuje spousta příkladů, kdy se díky developerům změnily lokality k nerozeznání. Největší rozdíl je většinou vnímán právě u zapadlých a zchátralých čtvrtí, které developeři vnímají právě jako největší příležitost k rozvoji.
Read More

Autor: GETBERG

15 Фев: Jaká je vize dopravní dostupnosti mezi Prahou a Středočeským krajem v příštích letech?
Stále více pražanů se kvůli přemrštěným cenám nemovitostí v Praze stěhuje za její hranice. Nachází tam vyšší kvalitu života i zdravější životní styl, jenomže potřebují dojíždět za prací do hlavního města. Jak se zlepší infrastruktura mezi těmito dvěma regiony?
Read More

Autor: GETBERG

08 Фев: 5 důkazů, že je bydlení za Prahou pro Vás to pravé
Bydlíte ve velkoměstě kvůli práci, pocitu větší dostupnosti občanského vybavení nebo třeba i více zábavy? Ale vracíte se utrmácení domů ze zaměstnání a o víkendu prcháte z velkoměsta do přírody a za odpočinkem? Máte poslední dobou pocit, že prostě potřebujete změnu? Máme pro Vás 5 důkazů, že byste měli přemýšlet o bydlení v lepším prostředí za Prahou.
Read More

Autor: GETBERG

01 Фев: Získejte tipy pro získání hypotéky a jak probíhá financování novostavby developerského projektu
Přemýšlíte nad koupí nemovitostí? Máme pro vás tipy na začátek. Na co byste si měli dát pozor a kolik potřebujete do začátku, jaké jsou možnosti a k čemu je hypoteční poradce. Proč se vyplatí investovat do bydlení, které je zatím na papíře a jak na koupi novostavby pohlížejí banky?
Read More

Autor: GETBERG

25 Янв: Co se stalo na trhu nemovitostí a jak se připravit na rok 2022
Poslední dva roky v režii pandemie ovlivnily téměř všechna podnikatelská odvětví včetně našich osobních životů. Ze všech stran se na nás line vlna krize a především vysoká inflace. Jak se to projeví na trhu nemovitostí a s čím bychom měli v dalším roce počítat?
Read More

Autor: GETBERG

17 Янв: Podívejte se s námi na stavbu East Gardens
Ve Strančicích za okny sice mrzne a někdy se musíme přizpůsobit počasí, ale na stavbě se pořád něco děje a tento rok se blížíme ke zdárnému konci. Přečtěte si podrobnější report o tom, jak stavba East Gardens pokračuje.
Read More

Autor: GETBERG

17 Янв: Podívejte se s námi na stavbu G Residence
V bytovém komplexu v Unhošti vyrostly 4 budovy jako z vody. Venku už je téměř všechno hotové. Zbývá jen montáž oplocení opěrných zdí a dokončit chodníky, silnice a parkovací stání v ulici K. Čapka a Wolkerova. Všechny budovy jsou již připojené na veškeré inženýrské sítě. Dle aktualizovaného harmonogramu z minulého roku jde zatím všechno podle plánu.
Read More

Autor: GETBERG

10 Янв: Developeři převrací brownfieldy vzhůru nohama a vytváří z nich ideální místo pro život
Bývalé průmyslové zóny, zemědělské objekty, opuštěná nákupní centra nebo zchátralé stavby dopravní infrastruktury, to jsou brownfieldy s vysokým potenciálem hodnoty v budoucnu, které často volají o kompletní revitalizaci a nabízí naprosto unikátní příležitost k investici.
Read More

Autor: GETBERG

20 Дек: Využijte 5 víkendů do Vánoc. Jak se z toho všeho příště nezbláznit?
Dárky, pečení, úklid, příprava, nákupy, vaření a nervy, že nic nestíháte a letos se zboří celý svět. Máte takové pocity těsně před štědrým večerem? Určitě nejste sami. Sepsali jsme pro Vás víkendový “kalendář”, jak si Vánoce příště naplánovat a užít si s nimi celý prosinec.
Read More

Autor: GETBERG

14 Дек: Jaký styl vánoční výzdoby si vyberete?
Přemýšlíte, jaký vánoční styl zvolit pro výzdobu vašeho interiéru? Jestli ladit výzdobu do jedné barvy, materiálů nebo vše smíchat dohromady? Dekorace a zdobení stromečku je naprosto individuální záležitostí, ale můžete vše sjednotit a dát tak vaší výzdobě úplně nový rozměr. Udělejte si doma výzdobu, která oslní každou návštěvu a užijte si Vánoční atmosféru po svém.
Read More

Autor: GETBERG

06 Дек: Dobré sousedství nevzniká samo od sebe. Jděte mu naproti
Za poslední roky se urychlil přenos velké části našich životů do virtuálního prostoru. Ale stojíme o to? V plánovaném Metaverzu Marka Zuckerberga se jistě nikdo nenakazí, auta nebudou ohrožovat chodce ani cyklisty. Ale člověk je tvor společenský a reálný život mezi lidmi je hodnota, o kterou nesmíme přijít.
Read More

Autor: GETBERG

30 Ноя: Proč je pro děti důležité mít kamarády od vedle
Máte malé děti a přemýšlíte, zda si v novém prostředí najdou kamarády? Nebo jestli vůbec kamarády ze sousedství potřebují? Odpověď je: ano! Zároveň platí, že čím lepší jsou v místě sousedské vztahy, tím snadněji si vaše ratolesti někoho najdou. A jejich kontakty se budou hodit i vám.
Read More

Autor: GETBERG

22 Ноя: Město nebo vesnice? Nejlepší sousedské vztahy jsou tam, kde máte prostor pro setkávání
Když žijete ve velkém městě, znáte víc lidí. To dá přece rozum. Ale – znáte je opravdu? Sice asi za den zahlédnete více tváří, ale pokud jde o srdečné sousedské vztahy, vesnice pořád vítězí. U nás to dokonce platí ještě víc než v jiných zemích.
Read More

Autor: GETBERG

15 Ноя: Zvířata mají vnitřní kompas, díky kterému vám prý najdou i nejlepší místo pro postel
Že zvířata vnímají magnetické pole Země, to už jsme tušili dávno. Teď se ale zjistilo, že se podle něj zřejmě řídí víc, než jsme si mysleli. Mohli by nás mazlíčci inspirovat, když budeme spekulovat třeba nad umístěním postele?
Read More

Autor: GETBERG

09 Ноя: Stromy potřebují přátelské sousedy, stejně jako lidé.
Přátelská komunita je jedním ze základů kvalitního bydlení. Život obklopený přáteli vyhovuje nejen lidem, ale také stromům. Vědci stále častěji zjišťují, že i stromy mají podobné potřeby jako lidé. A obdobně u nich fungují dokonce i vztahy.
Read More

Autor: GETBERG

02 Ноя: Jaký pes se hodí k vám na zahradu?
Plánujete dům se zahradou, takže děti cítí šanci a jejich prosby o pejska nabraly na síle? Nebo nad štěnětem sami dávno přemýšlíte, a teď máte o to větší cukání si ho pořídit? Máme pro vás základní typologii, jak vybírat.
Read More

Autor: GETBERG

26 Окт: Dostatek světla zásadně ovlivňuje psychickou pohodu u vás doma
Světlo je lék. Říkají to nejen odborníci na lidskou psychiku, ale i na zdraví obecně. Kvalitní světlo v domácnosti je prý dokonce důležitější, než velikost bytu. Na podzim, kdy se dny zkracují a denního světla ubývá, to platí obzvlášť.
Read More

Autor: GETBERG

18 Окт: 7 tipů, jak z balkonu nebo terasy vytvořit útulné místo pro relax
Někdo balkon či terasu používá jako parkoviště pro kolo, sklad haraburdí, sušárnu nebo kuřárnu. Proti gustu žádný dišputát, ale je to škoda. Bylo by přece lepší na čerstvém vzduchu odpočívat, povídat si nebo třeba stolovat.
Read More

Autor: GETBERG

12 Окт: Zařiďte si zdravější domov. Organická stěna z rostlin, která produkuje kyslík
Vertikální zahrady nebo mechové stěny patří v posledních letech mezi velké trendy moderních interiérů. Kromě toho, že k vám domů přinesou čistou přírodní krásu, mohou také výrazně prospívat zdraví vaší rodiny.
Read More

Autor: GETBERG

04 Окт: K životu potřebujeme výhled do krajiny i bezpečí čtyř stěn
Přehledná krajina s velkolepými výhledy je pro naši mysl pozitivnější, než nepřehledná rovina nebo dokonce ďolík. Když jste navíc v náruči přírody, dokonale vyplavujete stres. Proto nás Pražáky tolik přitahují výlety třeba v blízkém Dolním Posázaví. Úplně nejlepší je pak mít v takové krajině útulný domov.
Read More

Autor: GETBERG

27 Сен: Žijte s dětmi tam, kde hračky rostou na stromech. Děti nestojí o hřiště plná zákazů
Bydlet s dětmi neznamená jen koupit designovou postýlku a vylepit ve vašem původně studentském bytě veselé tapety. Mimču to bude úplně stačit, ale vám se vyplatí zamyslet se nad širším zázemím a lokalitou, kde se vaše hnízdo nachází.
Read More

Autor: GETBERG

20 Сен: Nejlepší dětský pokoj má výhled do zeleně
Zařizovat dětský pokoj je zábava, ale i zodpovědnost. Zatímco ostatní místnosti mají jasné určení, dětský pokoj funguje jako ložnice, místo na hraní, pracovna a sklad oblečení i hraček v jednom. Interiéroví architekti o tom vědí své, a tak jsme pro vás sepsali základní tipy, jak zařídit dětský pokoj pro šťastné děti.
Read More

Autor: GETBERG

13 Сен: Bydlení vybírejte společně s celou rodinou
Všichni máme ve zvyku všechno srovnávat. Nejenom s ostatními, ale i s tím, co známe z vlastního života. A nejvíc se ohlížíme k tomu, v čem jsme vyrostli. Vztahy, oblíbená jídla, trávení volného času... Týká se to i bydlení, takže se dost vyplatí, pokud svoje představy o společném domově včas sladíte.
Read More

Autor: GETBERG

06 Сен: Můj partner nechce z města. Co s tím?
Dlouhodobý pocit spokojenosti úzce souvisí s bydlením. Obecně platí, že život v přírodě a klidu venkova je doslova balzám na nervy. Co když je ale váš partner ryzí člověk velkoměsta a má o životě jiné představy? Může to fungovat?
Read More

Autor: GETBERG

30 Авг: Světem hýbe lesní terapie, děti nepatří k počítači, ale ven
Diář vám praská ve švech, rodinné povinnosti vám padají na hlavu a už si ani nevzpomínáte, kdy jste si v práci v klidu vydechli? Potřebujete bydlení v přírodě. Cinkání tramvají a hluk aut pod oknem vám totiž nijak neprospějí.
Read More

Autor: GETBERG

25 Авг: Je bydlení za Prahou to pravé ořechové i pro vás?
Příroda. Neexistuje snad jiné slovo, které by vzbuzovalo tak jednoznačně pozitivní pocity. Zeleň, zpěv ptáků, klid – to všechno má blahodárný vliv. Méně vědecky to ostatně potvrzují i šňůry aut, plazící se každý pátek směrem z měst. Ale trávit v přírodě víkend nebo dovolenou a bydlet v ní, to jsou dvě dost odlišné věci.
Read More

Autor: GETBERG

16 Авг: Češi mají rádi retro, ale bydlet chtějí v promyšlených novostavbách
Hudba i móda ze 70. až 90. let minulého století jsou v kurzu, řidiči vzdychají po mladých veteránech, pro spoustu z nás to bylo bezstarostné dětství. Když se ale na ta léta podíváme očima developera moderního rodinného bydlení, nebylo moc o co stát. Po čem se nám nikomu rozhodně stýskat nebude?
Read More

Autor: GETBERG

09 Авг: Kompost není žádný hnůj, ale docela věda
Když máte zahrádku, brzo na vás přijde chuť něco pěstovat. A jak by ne! Ve fitku máte sice pohyb a vyčistíte si hlavu, ale bio potraviny z toho nekápnou. Bylinky a nějaké ty jahody nebo lusky zvládnete navíc vypěstovat i v truhlíku na terase. Pokud si ještě k tomu pořídíte kompost, výsledek je zaručený!
Read More

Autor: GETBERG

02 Авг: Jak vám chytrá domácnost zpříjemní bydlení?
Chytré je dnes kde co. Začalo to telefony, pak přišly chytré televize a dnes už bývají chytré třeba hodinky, pračky i zásuvky. Nebo rovnou celá domácnost. Například v projektu East Gardens je na ni připravený každý dům i byt. Jak taková chytrá domácnost funguje?
Read More

Autor: GETBERG

26 Июл: Správný developer vás nechá nakouknout pod pokličku
Nejlepší bydlení si vyberete u zdroje a bez prostředníků. Poctivý developer nic neskrývá a vy získáte komplexní informace. Ideální jsou proto akce přímo na stavbě, které pravidelně pořádá Getberg. Mrkněte na krátké video z akce Rozjeď Strančice. A příště už na viděnou osobně!
Read More

Autor: GETBERG

19 Июл: Výhled do zeleně i vůně krajiny po dešti zlepšují vaše zdraví
Stačí se pár minut dívat z okna na koruny stromů nebo se krátce projít parkem a člověku se prokazatelně sníží krevní tlak. Nejsou to žádné pohádky. Prokázali to vědci, opakovaně. A teď si představte, že v té zeleni žijete.
Read More

Autor: GETBERG

12 Июл: Sportovat s přírodou za humny je snazší
Zdravý životní styl a pravidelný pohyb k sobě prostě patří. Jenže i obyčejné aktivity jako běh nebo jízda na kole se ve velkoměstě dělají celkem složitě. A co teprve zajít si na fotbal se sousedy? Máte kam, a znáte se s nimi vůbec?
Read More

Autor: GETBERG

05 Июл: S hlínou je hlína. Na zahradě zlepšíte dětem imunitu i vztah k přírodě
Bioprodukty v klasických supermarketech jsou někdy spíš marketingový trik, protože bio zkrátka prodává. Pokud ale bydlíte za Prahou a máte zahradu nebo aspoň truhlíky na terase, nemusí vás to trápit. Vypěstujete si, co se vám zamane.
Read More

Autor: GETBERG

29 Июн: Ochutnávka z akce Rozjeď Strančice
Akce Rozjeď Strančice minulý pátek dopadla na výbornou. Především díky našim klientům, děkujeme! Neodradila je ta troška deště, zkontrolovali nám stavbu East Gardens, vyzkoušeli naše prodejce a užili si príma odpoledne. A děti? Těm se nechtělo domů.
Read More

Autor: GETBERG

21 Июн: 10 důvodů, proč je lepší žít za Prahou
Nejdůležitější je zdraví, to všichni víme. Na něj má ovšem zásadní vliv už to, kde bydlíte a právě bydlení v zeleni má nespočet výhod. Sepsali jsme 10 hlavních důvodů, proč je bydlení na venkově zdravější než život ve velkoměstě.
Read More

Autor: GETBERG

14 Июн: Zlepšete si pracovní výkonnost díky garden office
Ještě před rokem mohl z domova pracovat málokdo. Dneska je ale všechno jinak, na výhody home office si zvykly i firmy a kromě větší volnosti svým lidem rády předaly i starost o místo a klid k práci. Už jste zkusili garden office?
Read More

Autor: GETBERG

07 Июн: JAK PRACOVAT S BARVAMI VAŠEHO DOMOVA ANEB CO UMÍ PSYCHOLOGIE BAREV
Že barvy ovlivňují psychiku, to je známá věc. A nejde jen o to, které vám vyhovují, ale jak působí v kombinaci. Všichni řešíme barevnost stěn, ale stejně důležité jsou i designové prvky interiéru, nábytek a další vybavení.
Read More

Autor: GETBERG

31 мая: ZA PRAHOU FUNGUJE SDÍLENÁ BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA
Nástup technologií a smart řešení i do oblasti bydlení je skvělá věc. Na druhou stranu, na škodu často není ani návrat k tradicím. Například zabezpečení domu je jistě fajn, ale důvěru mezi lidmi žádná technologie nenahradí.
Read More

Autor: GETBERG

24 мая: Auta stojí, vlaky jedou
V tomhle se České dráhy trefily. Bydlení za humny metropole má bezpočet výhod – čistší vzduch, klid, zpravidla i bližší sousedské vztahy. To všechno vám ale může raz dva pokazit špatná dostupnost Prahy. Proto se vyplatí si spojení s metropolí pohlídat.
Read More

Autor: GETBERG

18 мая: HLEDÁTE BYDLENÍ? JDĚTE ROVNOU KE ZDROJI
Developera lidé většinou kontaktují, když už mají více méně vybráno. Mají dojem, že nic jiného než koupi s ním řešit nemůžou. Pro Getberg to ale neplatí. Jak říkají ve videu naši prodejci, čím dříve se ozvete, tím lépe vám pomůžeme si vybrat.
Read More

Autor: GETBERG

10 мая: HYPOTÉKA TEĎ, NEBO NIKDY
Mimořádný pokles cen hypoték se zastavil a vývoj průměrné výše úroků se začíná pomalu obracet. Už loni ekonomové hlásili rekordní počet úvěrů, letos je jich ale ještě 2x víc – navíc s nejnižší úrokovou sazbou za 4 roky. I proto úroky zase začnou růst.
Read More

Autor: GETBERG

03 мая: Revitalizace vrací obcím život i potenciál k rodinnému bydlení
Kultivace a oživení původních staveb i celých průmyslových čtvrtí a částí obcí je celosvětovým trendem. Zanedbané oblasti se tak mění na žádané rezidenční bydlení, kanceláře, ateliéry nebo prostory k relaxaci.
Read More

Autor: GETBERG

26 Апр: Covid vyhání lidi z měst za lepším životem
Trend rodinného bydlení na okraji metropolí Češi zachytili už před lety. Covid zájem o nemovitosti zejména u Prahy ještě zvýšil, ale objem výstavby zároveň klesl. Klienti se tedy zaměřili na ty developery, kteří fungují i během vládních omezení.
Read More

Autor: GETBERG

20 Апр: Štěstí najdete na zahradě. 5 důvodů, proč se rýpat v hlíně
Hledáte sami sebe, návod na životní spokojenost nebo prostě potřebujete vypnout? Můžete to řešit terapiemi, jet meditovat do Indie... a nebo zůstat na vlastní zahradě. Zahrádkaření svědčí psychice hned z několika důvodů.
Read More

Autor: GETBERG

12 Апр: Kupujete dům nebo byt? Poradíme, jak se nespálit
Nákup nemovitosti nejspíš neřešíte obden. Obyčejně je to rozhodnutí na celý život. Vybrali jsme pár základních věcí, které se vyplatí si pohlídat, i kdyby pro vás koupě až taková událost nebyla. Na co si dát pozor a co rozhodně nepodcenit?
Read More

Autor: GETBERG

05 Апр: Stěhujete se z metropole? Posviťte si na dopravu
Vzdušnou čarou můžete být od Prahy, nebo dokonce od centra, pár kilometrů. Ale čas strávený dopravou se vzdáleností moc nesouvisí. Zácpy, přestupy, objížďky… A co když chcete, aby ta cesta byla navíc i příjemná?
Read More

Autor: GETBERG

29 Мар: Šetřete přírodu i peníze pomocí ekologických řešení
Kdybyste hledali aktuální trendy v ekologickém bydlení, nejspíš vás překvapí, že často nejde o žádné vesmírné technologie. Základem je selský rozum, pak úcta k přírodě, a teprve potom nějaké moderní vymoženosti.
Read More

Autor: GETBERG

22 Мар: PRÁVĚ TEĎ ZÍSKÁTE HYPOTÉKU NEJVÝHODNĚJI
Hypotéky v ČR lámou rekordy. V únoru si Češi vzali těchto úvěrů na bydlení za téměř 30 miliard korun, což je podle ukazatele Fincentrum Hypoindex historický rekord. Úrokové sazby navíc dosáhly čtyřletého minima.
Read More

Autor: GETBERG

15 Мар: NEJLEPŠÍ KLIDNÉ RODINNÉ BYDLENÍ JE NA OKRAJI PRAHY
„Když se řekne okraj Prahy, možná si představíte Zličín, Háje, Letňany… Ale to jsou přelidněné oblasti, kde klidné bydlení v zeleni s dobrou dostupností do centra rozhodně nenajdete,“ říká majitel Getbergu Egor Khlebnikov.
Read More

Autor: GETBERG

08 Мар: EAST GARDENS STRANČICE UŽ SE RÝSUJÍ
Od začátku výstavby East Gardens ve Strančicích uběhlo teprve pár týdnů, ale na záběrech z dronu už je vidět pilná práce na základech domů první etapy, které tvoří obrysy nového parku s hřištěm pro děti.
Read More

Autor: GETBERG

01 Мар: Nejen že stavíme, my pomáháme
Víte, že pomáháme seniorům, že jsme dali 3 byty obci a ještě k tomu podporujeme sportovní tým?
Read More

Autor: GETBERG

22 Фев: ČEŠI DOHÁNĚJÍ SVĚTOVÝ TREND BYDLENÍ NA HRANICI VELKOMĚST
Kvalitu bydlení v městečkách kousek za Prahou s plnou vybaveností a skvělým spojením objevili zájemci o klid a přírodu už dávno.
Read More

Autor: GETBERG

15 Фев: 5 nenápadných věcí, které rozhodnou o kvalitě vašeho domova
Zařídit si klidnější bydlení mimo ruch velkoměsta chtějí asi všichni, kdo mají rodinu nebo se k jejímu založení chystají.
Read More

Autor: GETBERG

08 Фев: O rodinné pohodě rozhoduje lokalita a vybavenost
Přesvědčte se na vlastní oči, jak se staráme se o to, aby noví obyvatelé East Gardens našli pro své rodiny ve Strančicích slibovaný klidný a bezpečný domov.
Read More

Autor: GETBERG

01 Фев: V LOCKDOWNU SE LIDI DĚLÍ NA TY S TERASOU ČI ZAHRADOU A NA TY BEZ NICH
Rezidenční nemovitosti mají odjakživa dvojí zásadní roli. Primárně jako bydlení, ale vzhledem k vysoké a stabilní hodnotě i jako spolehlivá investice.
Read More

Autor: GETBERG

25 Янв: Život obklopený zelení Vám doslova změní život
Cítíte se často unavení, naštvaní nebo frustrovaní a nevíte příčinu? Je možné, že se jen potřebujete vrátit k přírodě a nabrat znovu síly. Zvláště pokud bydlíte ve městě plném betonu a smogu a ke kousku přírody se dostanete jen těžko.
Read More

Autor: GETBERG

18 Янв: Strančice nabízí víc, než jen dobré bydlení. Proto tam stavíme.
Asi tak můžeme zjednodušeně shrnout slova našeho ředitele výstavby a designu Kamila Dunaje, který ve videu vysvětluje, čím je projekt East Garden výjimečný.
Read More

Autor: GETBERG

09 Июн: Napsali o nás: Getberg podporuje obyvatele Unhošti
Для нас строительство новых домов означает больше, чем просто построить здание. Для популярной газеты Lidové noviny мы написали о том, как мы поддерживаем жизнь в Унхошти, где мы строим наш проект G Residence.
Read More

Autor: GETBERG

12 мая: Kam investovat a co čeká realitní trh?
Nejobtížnější čas pandemie máme snad již za sebou a život se pomalu vrací do běžného fungování. Jak současnou situaci z finančního a investičního hlediska vidí CEO GETBERGu, Egor Khlebnikov?
Read More

Autor: GETBERG

28 Апр: Investice do bydlení X Investice do nemovitosti
Jak vybírat nemovitost na investici a kdy nakupovat, když chcete bydlet? Sepsali jsme pár tipů, co dělat právě teď i malý návod, jak vybírat nemovitosti v dlouhodobém horizontu.
Read More

Autor: GETBERG

14 Апр: Proč se dá očekávat zájem o bydlení mimo Prahu?
Současná doba plná karantén, vládních restrikcí a nejistoty akcelerovala trend, který pozorujeme již nějakou dobu. Stále více lidí hledá bezpečí a jistotu. Ve chvíli, kdy jsou omezeny pracovní příležitosti nebo možnosti cestování, je vlastní bydlení tou pověstnou oázou klidu.
Read More

Autor: GETBERG

31 Мар: Jak aktuální situaci vidí developer?
Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Jak současnou situaci vidí a jaký vývoj na trhu realit očekává CEO GETBERGu, Egor Khlebnikov?
Read More

Autor: GETBERG

24 Мар: 5 tipů, jak využít volný čas a vyladit domácnost podle Feng Shui
Jak smysluplně využít více času, který nám současná situace nabízí? Inspirovali jsme se ve Feng Shui a přinášíme pár užitečných tipů.
Read More

Autor: GETBERG

24 Фев: Nechte svůj interiér rozkvést
Popsat byt nebo dům je ve své podstatě jednoduché. Jedná se o několik cihel, sádrokartonu, skla či dřeva. Jak se ale stane, že se z tohoto shluku materiálů stane opravdový domov, do kterého se každou cestu z práce skutečně těšíme? Odpovědí může být několik, my se ale dnes zaměříme na tu nejzelenější – pokojové rostliny.
Read More

Autor: GETBERG

03 Фев: Netrapte se dojížděním!
Mít ve vlaku či autobuse čas na sebe nebo svou oblíbenou knihu je přeci mnohem příjemnější než platit za benzín a stát v ranních kolonách! Jaké jsou největší výhody dojíždění?
Read More

Autor: GETBERG

09 Янв: Nejlepší a nejlevnější způsoby vytápění
Vypadá to, že po teplém podzimu a zelených Vánocích konečně přišla zima. Vyhřátý obývák, pohodlné křeslo a teplý čaj se tak stávají nezbytností, na kterou se těšíme a za kterou se domů ráda vrací celá rodina. Čím doma topíte vy? Jaké způsoby vytápění vlastně existují a který je ten nejlepší? Čtěte.
Read More

Autor: GETBERG

02 Янв: 7 tipů, jak mít doma stále uklizeno
Co dělají lidé, kteří mají doma neustále pořádek, jinak než my, obyčejní smrtelníci? Přečtěte si jejich triky a mějte také domov jako klícku.
Read More

Autor: GETBERG

26 Дек: Náš rok 2019
Je konec prosince a kromě rodinných návštěv, sledování pohádek a ochutnávání cukroví už všichni také odpočítáváme poslední dny roku 2019. Pojďte se společně s námi ohlédnout za uplynulým rokem a připomenout si, co všechno jste společně s GETBERGem mohli zažít.
Read More

Autor: GETBERG

19 Дек: Rozhovor: Jarrat Carl Beaumont
Jarratova pozitivní osobnost, úsměv na tváři a letité zkušenosti z něj dělají opravdového profesionála v oboru, kterému se nebojíte věřit.
Read More

Autor: GETBERG

12 Дек: Kam vyrazit na vánoční trhy?
Přinášíme vám tipy na vánoční trhy v České republice, které by určitě neměly ujít vaší pozornosti.
Read More

Autor: GETBERG

05 Дек: Jak přežít stěhování bez vrásek a stresu?
Jak se vyhnout komplikacím s balením či transportem a přestěhovat se bez zbytečného stresu a vrásek?
Read More

Autor: GETBERG

28 Ноя: 6 netradičních tipů na vánoční tradice a rodinnou pohodu
Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Vytvořte si vlastní tradice a těšte se na originální a příjemné Vánoce!
Read More

Autor: GETBERG

21 Ноя: 5 tipů, jak uklidit svůj pracovní stůl jednou provždy
Jak vypadá váš pracovní stůl? Dobře zorganizovaný stůl dokáže zázraky. Kreativnější myšlení, lepší soustředění, vyšší produktivita - to všechno vás čeká, když si na stole pořádně uklidíte. Takže, jak na to?
Read More

Autor: GETBERG

14 Ноя: «Všude dobře, doma nejlíp,» říká letuška
“S GETBERGem je radost dělat něco tak zásadního jako kupovat svou první nemovitost.”
Read More

Autor: GETBERG

07 Ноя: 7 důvodů, proč investovat do bytu G Residence
Máme pro vás 7 skvělých důvodů, proč investovat do bytu v našem projektu G Residence.
Read More

Autor: GETBERG

31 Окт: Vyzdobte si domov v podzimním stylu
Proč si tedy kouzelnou podzimní sezónu nepřenést domů v podobě originální podzimní výzdoby?
Read More

Autor: GETBERG

31 Окт: Rozhovor: Kamil Dunaj
Přečtěte si rozhovor s dalším členem našeho týmu.
Read More

Autor: GETBERG

24 Окт: Black Roofs Vila
Jaké výhody skýtá bydlení ve vile? Čtěte a nechte se okouzlit.
Read More

Autor: GETBERG

10 Окт: Zdravé svačinky do školy
První měsíc školy je za námi a s ním dost možná i inspirace na každodenní školní svačinku pro vaší ratolest. Nezoufejte, přinášíme vám několik tipy na zdravé pochutiny, které můžete s čistým svědomím každé ráno přibalit do aktovky.
Read More

Autor: GETBERG

03 Окт: Kdo stojí za unikátním projektem Black Roofs?
Ján Strcula – architekt, co zdůrazňuje přístup před stylem-ismem
Read More

Autor: GETBERG

26 Сен: Poznejte Unhošť
Pečlivě zvažujeme, kde pro vás stavíme nové domovy a není náhoda, že pro výstavbu unikátní G Residence jsme si vybrali právě Unhošť.
Read More

Autor: GETBERG

23 Сен: Rozjeli jsme Vysoký Újezd!
GETBERG 20. září oslavil tříleté výročí svého působení ve Vysokém Újezdu. A oslava stála za to!
Read More

Autor: GETBERG

19 Сен: Utečte podzimu do lázní!
Mezi odvědčené způsoby relaxu rozhodně patří i lázně. Do kterých to budete mít ve Středočeském kraji nejblíž a jaké služby jednotlivé instituce poskytují?
Read More

Autor: GETBERG

12 Сен: Rozjeď Vysoký Újezd!
K oslavě tří let našeho působení ve Vysokém Újezdu pořádáme akci Rozjeď Vysoký Újezd! Pojďme spolu oslavit naše výročí i důležitost dobrých sousedských vztahů.
Read More

Autor: GETBERG

05 Сен: Rozhovor: Egor Khlebnikov
Lidé dávají přednost kvalitnímu životu v přírodě před rušným velkoměstem, nechal se slyšet Egor Khlebnikov, zakladatel a generální ředitel GETBERGu.
Read More

Autor: GETBERG

01 Сен: Zpátky do školy!
Prázdniny jsou téměř u konce. Brány škol se zase brzy otevřou a děti, které jsou ještě rozdováděné létem, usednou do školních lavic. Máme pro vás pár rad, tipů a vychytávek, jak svým ratolestem začátek školního roku ulehčit a zpříjemnit.
Read More

Autor: GETBERG

22 Авг: Jaké možnosti přináší chytrá domácnost?
Každý občas máme pocit, že by se nám hodil pár rukou navíc. Hlavně jedná-li se o rutinní práce v domácnosti. Řešením je chytrá domácnost. O co se vůbec jedná a jaké má výhody?
Read More

Autor: GETBERG

19 Авг: Jak ušetřit co nejvíce místa?
V dnešní době existuje spousta možností jak interiér přizpůsobit přesně vašim představám – jednoduše, stylově a moderně. Co si ale počít, pokud máte doma míň místa, než byste si představovali?
Read More

Autor: GETBERG

15 Авг: Stavba roku? Black roofs!
Že je Black Roofs výjimečným projektem si nemyslíme jen my, ale i porota soutěže Stavba roku.
Read More

Autor: GETBERG

08 Авг: Jak najít vysněnou lokaci?
Jaké nejdůležitější faktory je při koupi nemovitosti potřeba zvážit? O všem, co nesmíte opomenout se dozvíte v našem článku.
Read More

Autor: GETBERG

06 Авг: Crowdfunding = investování 21. století
Jak vypadá investování v jednadvacátém století? Nejen, že je investorských příležitostí opravdu požehnaně, ale hlavně může dnes investovat úplně každý z nás!
Read More

Autor: GETBERG

01 Авг: Kam na výlet v okolí Vysokého Újezdu?
Máte toulavé boty a přemýšlíte, kam vyrazit? Lokalita Vysokého Újezdu nabízí spoustu možností. Uděláte si výlet na hrad, nebo do jeskyní?
Read More

Autor: GETBERG

25 Июл: Začněte s golfem i vy!
Přečtěte si o tom, proč je bydlení u golfového hřiště opravdovou životní výhrou.
Read More

Autor: GETBERG

18 Июл: Kam na koupačku v okolí Prahy?
Nemáte náladu na velké davy pražských koupališť? Nevadí, okolí Prahy přináší spoustu možností, kde se vykoupat. V soukromí a klidu.
Read More

Autor: GETBERG

11 Июл: Nesmažte se na sluníčku, smažte na grilu!
Jak se z průměrného kuchtíka stát grilovacím mistrem?
Read More

Autor: GETBERG

27 Июн: Kam za kulturou na západ od Prahy?
Proč sedět doma, když můžete strávit den na lodi, na hradě nebo na koncertě? Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších aktivit nejen na léto 2019.
Read More

Autor: GETBERG

20 Июн: Jak nechat balkon rozkvést?
Rozkvetlý kout, který hraje všemi barvami, či voňavá bylinková zahrádka? Žádný problém! Přinášíme návod, jak vytvořit balkon vašich snů.
Read More

Autor: GETBERG

13 Июн: Americká hypotéka
Když se řekne americká hypotéka, víte, o co jde, na co takovou hypotéku využít a jak se na ni klasifikovat?
Read More

Autor: GETBERG

06 Июн: Outdoorové aktivity pro děti v okolí Prahy
Načerpejte tipy na outdoorové aktivity, vyražte na výlet a vytvořte společně nezapomenutelné vzpomínky.
Read More

Autor: GETBERG

30 мая: Jak jsme si užili první Openhouse?
Máme za sebou Openhouse v prvním dokončeném domě Black Roofs.
Read More

Autor: GETBERG

23 мая: Nebojte se dřevostaveb
Nahlédněte pod střechu v Black Roofs!
Read More

Autor: GETBERG

16 мая: OPENHOUSE 2019
Plán na sobotu 25. května? Openhouse ve Vysokém Újezdu!
Read More

Autor: GETBERG

09 мая: Proč bydlet v Black Roofs?
V čem přesně tkví výjimečnost Black Roofs?
Read More

Autor: GETBERG

02 мая: Kam na výlet s dětmi v okolí Unhoště?
Máme pro vás 5 tipů na nejlepší výlety s dětmi v okolí Unhoště.
Read More

Autor: GETBERG

25 Апр: Zelené bydlení
Bydlíte zeleně? Díky správným materiálům a pomůckám můžete ušetřit desítky tisíc ročně!
Read More

Autor: GETBERG

18 Апр: Záhada jménem Hypotéka. Co to je a jak ji získat?
Vlastní bydlení, to je sen mnoha z nás, ale cesta k němu může občas být dost spletitá.
Read More

Autor: GETBERG

04 Апр: Znáte svého souseda?
Proč je komunita lepší než anonymita a jak ji GETBERG pomáhá budovat?
Read More

Autor: GETBERG

25 Мар: 5+1 důvodů, proč bydlet ve Středočeském kraji
Co jsou hlavní argumenty, proč lidé volí život pár kilometrů od Prahy?
Read More

Autor: GETBERG

05 Мар: Žijte přítomností, anebo rovnou budoucností
Podívejme se na pár trendů moderního bydlení a především na pasivní domy.
Read More

Autor: GETBERG

22 Фев: Byt, nebo dům?
Chcete ustlat ve vlastním bytě, nebo v domě?
Read More
×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit
× Prozkoumat nabídku